0 امتیاز
سلام من دارم رو یه برنامه کارمیکنم و می خوام مقدار فایل متنی رو روی یک متغیر ذخیره کنم من از این کداستفاده کردم ولی متن رو بهم نمیده یک سری کد تگ های htmlبهم میده Webclient a=new Webclient() String b=a.downloadstring("url file") از stream هم استفاده کردم ولی نشده همون تگ های html رو نشون میده وقتی فایل متنی رو اپلود میکنم محتویات توش درسته و در مرورگر نمایش داده میشه ولی اگه فایل متنی رو دانلود کنی یا با همین دستور بالا دریافتش کنی فقط تگ html مشکل از هاسته ؟

1 پاسخ

0 امتیاز

سلام از کلاس های httpWebResponse و HttpWebREqest استفاده کنید : 

Uri uri = new Uri(""); // Here goes uri to the file.
        HttpWebRequest webRequest = (HttpWebRequest)WebRequest.Create(uri);

using (HttpWebResponse webResponse = (HttpWebResponse)webRequest.GetResponse())
        {
            using (StreamReader reader = new StreamReader(webResponse.GetResponseStream()))
            {
                // Process response.
            }
        }

سلام منم تقریبأ همچین سوالی دارم...

من یک تکست دارم تو یه سیستم دیگه که میخوام محتویاتش رو بریزم تو یه متغییر استرینگ فقط نمیدونم منظورتون چطوری بود من کدتون رو اینجوری کردم ...

private void btn_get_Click(object sender, EventArgs e)
        {
            Uri uri = new Uri(@"127.0.0.1\C:\TTTx.txt"); // Here goes uri to the file.
            HttpWebRequest webRequest = (HttpWebRequest)WebRequest.Create(uri);

using (HttpWebResponse webResponse = (HttpWebResponse)webRequest.GetResponse())
            {
                using (StreamReader reader = new StreamReader(webResponse.GetResponseStream()))
                {
                    //Process response.

string mmm = reader.ToString();

}
            }

}

که متآسفانه جواب نمیده اون 127.0.0.1 هم فعلا خودم گذاشتم و بعد میخوام سیستم مورد نظرم رو بزارم و داخل متغییر mmm ذخیره بشه ممنون میشم راهنمایی کنید.

توسط (197 امتیاز) 6 20
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,924 کاربر

دسته بندی ها

...