0 امتیاز

ضمن عرض سلام

من در ساخت فایل ستاپ برای برنامه هایی که در آنها از دیتابیس اس کیو ال استفاده شده مشکل دارم خواستم خواهش کنم اگه ممکنه کمک کنید مشکلم برطرف بشه

برنامه هایی که دیتابیس اکسس دارن راحت میتونم سبتابشون رو بسازم اما در این مورد به مشکل خوردم

مراحلی که طی کردم به ترتیب اینجوریه

دیتابیس رو تویه دیباگ کپی کردم

کانکشن استرینگ هم به همونطوری که گفتین ساختم

con.ConnectionString = @"Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirectory|\MyWorkers.mdf ;Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True";
        از قسمت پیش نیاز هایی که جهت نصب لازمه رو هم تیک اس کیو ال اکسپرس رو هم زدم که در هنگام نصب به همراه برنامه نصب بشه

در صورت امکان کمک کنید حل بشه مشکل دوتا عکس هم که مربوط به خطا ها میشه رو قرار میدم.عکس اول مربوط به زمانی که فایل نصبی میتونه اس کیو ال را هم نصب بکنه و هنگام نصب این خطا رو میده و عکس دوم نصب رو طوری انجام دادم

که اس کیو ال نصب نشده و هنگام اجرا این خطا رو میده

2 پاسخ

0 امتیاز
دوست عزیز این سوال بارها جواب داده شده . نکته مهم فقط کانکشن استرینگ شما هست . در ضمن این لینک رو دانلود و تماشا کنید . نحوه ساخت ستاپ با Advanced Installer  هست

http://s4.picofile.com/file/8181532434/Advanced_Installer_12_Learning.rar.html
0 امتیاز
یکسری تنظیمات در هنگام درست کردن فایل ستاپ هست که در فیلم آموزشی توضیحاتش رو دادم
سلام

بخشید ، پروژه من هم دقیقا همین مشکل رو داره با سی شارپ ورژن 2015 نوشتم که متصل به Sql Server 2016 هست ، روی سیستم خودم بدون مشکل کار میکنه ، ولی روی سیستم های دیگه ، خطا دیتابیس رو میده .

فیلم نحوه ساخت ستاپ با Advanced Installer  شما رو هم دیدم ، طبق فیلم عمل کردم ولی روی سیستم دیگه ، دیتابیسش کار نمیکنه .

لطفا راهنماییم کنید ... خیلی ممنونم

آدرس دیتابیس من این هست

;  SqlConnection sc = new SqlConnection("Data Source=.;Initial Catalog=Bsj;Integrated Security=True")
توسط (128 امتیاز) 1 6
سوال جدید

2,336 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,917 کاربر

دسته بندی ها

...