0 امتیاز

سلام به اساتید گرامی
ابتدا یه تشکر کنم توی این چند روز چندین سوال پرسیدم که با حوصله اساتید گرامی به جواب های خوبی رسیدم واقعا از مدیران سایت که همچین شرایطی رو فراهم کردند بی نهایت سپاسگذارم

سوال :
من برای ارسال پارامترهای مختلف به استیمول سافت برای چاپ از این دستور استفاده می کنم

ابتدا
using Stimulsoft.Report;
و سپس در رویداد کلیک باتن
StiReport report = new StiReport();
report.Load(Application.StartupPath + @"\Report.mrt");
report.Dictionary.Variables["MyVar"].Value = textBox1.Text;
report.Show();

خب همانطور که مشخص هست ابتدا یک رپورت با اسم Report.mrt در کنار exe پروژه درست می کنم و سپس یک Variable که نامش MyVar هست میسازم و با کد بالا مقدار TextBox رو بهش ارسال می کنم
خب همه چیز به خوبی انجام میشه و مشکلی هم نیست ... حتی برای CobmoBox و Rich TextBox هم امتحان کردم و مشکلی نیست اما هر چقدر جستجو کردم متوجه نشدم چطوری میشه RadioButton رو ارسال کنم ...

1 پاسخ

+1 امتیاز
از RadioButton  بیشتر برای مقادیر True  و False  استفاده میشه . بیشتر توضیح بدین که میخواین چکار کنین

ممنون از پاسخگویی تان

بنده توی فرمم چندین پارامتر دارم که هر کدوم به خیلی خوب / خوب / متوسط / ضعیف / عدم اجرا مربوط میشن مثل عکس زیر :

http://uupload.ir/files/gw9x_1_1.jpg

حالا من برای این ها چندین radioButton گذاشتم که نشه چند مورد رو باهم انتخاب کرد و فقط یکی از اینها قابل انتخاب باشه ...

حالا میخوام همه این radiobutton ها رو توی استیمول هم داشتم باشم و اونی که انتخاب میشه رو به استیمول پاس بدم

ممنون

توسط (190 امتیاز) 11 22
از کنترل Check Box باید در گزارش استفاده کنید
توسط (3,062 امتیاز) 1
سوال جدید

2,332 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,905 کاربر

دسته بندی ها

...