0 امتیاز

سلام من اطلاعات را از دیتا میریزم داخل دیتا گرید بعدا میخوام ستون بدهکارو بستانکار را جمع و تفریق کنه و در ستون مانده نشون بده

همه عملیات درسته و مانده گیری میشه ولی دستاگرید مانده را نمیگیره

1 پاسخ

+2 امتیاز
سلام ، بررسی کنید ببینید که در متغیر های bes و bed مقادیر به شکل صحیح قرار میگیرند یا نه ؟ با breakpoint بررسی کنید . مشکلی دیگه ای که کد شما داره اینه که متغیر mande به صورت سراسری تعریف شده و شما بعد از قرار دادن مقدار در این متغیر و نمایش دادن در DGV ریست نکردین و این مقدار به روی عملیات های بعدی هم تاثیر میزاره . برای حل مشکل داخل حلقه for این متغیر رو تعریف کنید یا اینکه بعد از دستور آخر مقدار 0 رو داخل این متغیر قرار بدین.
تشکر از لطف شما

من با ایجاد حلقه for تونستم درستون مانده مانده گیری کنم البته ابتدا مانده گیری قبل از تاریخ شورع را با تکه سورسی جدا ایجاد کردم و مانده قبلی را بصورت سراسری تعریف و به این کد اضافه کردم

درهنگام ششروع بکار این کد ابتدا مانده قبل را محاسبه و با مبلغ bes جمع و از bedدر هر سطر کسر و بوسیله حلقه دیتا گرید را پر میکند

مشکل جدید::

میخوام اطلاعات دیتا گرید یا اطلاعات کدسورس ها را دقیقا به استیمول ریپورت بفرستم

مشکلم اینه که برای استیمول ریپورت نمیتونم حلقه ایجاد کنم و باید اطلاعات را یکجا بفرستم و اونجا هم بایستی مانده گیری در هر سطر بصورت جداگانه و با درنظر گرفتن مانده قبل از تاریخ شروع ، ایجاد شود

لطفا دراین خصوص راهنمایی کنید

باتشکر
توسط (103 امتیاز) 1 3
سوال جدید

2,335 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,916 کاربر

دسته بندی ها

...