0 امتیاز
سلام

من به روش linqاطلاعات را در دیتاگریدویو نمایش میدم

دوتا ستون اصلی با شروط مختلف صورت حساب شخص را نمایش میدهد ستون بدهکار و ستون بستانکار

یه ستون با حلقه ایجاد کردم که مانده را هم مانده گیری کنه و بعنوان یک ستون جدا نشون بده در دیتاگریدویو

حالا مشکلی که دارم این هستش که میخوام در هرروز -- در پایان هر روز -- مانده حساب را در نظر بگیره و با ضریب خاص مثلا به ازاء هر 10.000ریال یک امتیاز حساب و در ستونی دیگر درکنار ستون مانده نمایش دهد

مشکلم این هستش که چطوری دستور بهش بدم که تاریخ را تشخیص بده مثلا اگه یک روز گردش حساب بیش از یک گردش بود و چند روز اصلا گردش نداشت را چطوری دستور بنویسم که مانده پایان هرروز را در نظر بگیره؟

لطفا راهنمایی کنید

1 پاسخ

+1 امتیاز
با اجازه اساتید

به نظرم اطلاعات کمی دادید مثلا ستون تاریخ یا حساب افراد دارید یا نه؟امتیاز به کل حساب می خواهید بدهید یا برای هر فاکتور یا هر حساب شخص به نظرم بازم بررسی رو مشکل و سوال بکنید.موفق باشید

سلام مجدد

طبق تصویری که مشاهده میکنید من میخوام درهر روز به میزان مانده پایان هر روز به ازائ مثلا هر 10.000ریال یک امتیاز محاسبه و به تعداد روزهایی که سپری شده ، امتیاز محاسبه و درستون امتیاز درج کنه

درتصویر زیر دقیقا مشاهده میکنید که مثلا 95/9/8 تا تاریخ 95/9/19 تعداد 11 روز هست پایان تاریخ 95/9/8 مانده حساب 2.168.109ریال یعنی 217 امتیاز تعلق گرفته برای یک روز هست ولی از تاریخ 95/9/8 تا 95/9/19 که 11روز هست به ازاء هر روز 217 امتیاز یعنی217*11=2387امتیاز را درپایان روز95/9/19 باید نشون بده الی اخر........

توسط (103 امتیاز) 1 3
سوال جدید

2,336 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,917 کاربر

دسته بندی ها

...