0 امتیاز
من یه برنامه دارم با ویژوال 2010 و پایگاه داده  SQL Server Management Studio حالا روند کار قبل از اینکه بخوام از آموزش ادونس اینستالر استفاده کنم به چه صورته؟ فکر کنید آخرین کد برنامه نوشته شده و الان قراره از اول بگیم که چطور قبل از استفاده از ادونسد اینستالر برنامه رو آماده سازی کنیم

من باید بانکم رو دی اتچ کنم اول از اسکیو ال داخل کمپیوتر خودم یا اگر همچنان اتچ باشه میشه اورد توی مسیر برنامه کپی کرد؟

باید دو تا فایل  mdf  و ldf رو کجا دقیقا کپی کنم؟ توی دیباگ داخل بین؟ یا توی مسیر اصلی پروژه؟

دقیقا چطور کانکشن استرینگم رو عوض کنم؟؟؟

و بعد عوض کردن و قبل ساختن ستاپ ،با همین کانکشن جدید، برنامه باید روی کامپوتر من کار کنه یه نه؟

این اس کیو الی که گفتم چه کانکشنی براش مناسبه ؟ چون وقتی توی استرینگم  از اس کیو ال اکسپرس استفاده می کنم ارور داره

در ضمن فایل دیتابیس رو در کنار فایل اجرایی قرار بدین . از کانکشن به روش زیر استفاده بکنید :

Server=.\SQLExpress;AttachDbFilename=|DataDirectory|mydbfile.mdf;Database=dbname;
Trusted_Connection=Yes;

توسط (3,062 امتیاز) 1
SQL Express  اولش رو ارور میده!! کلا وارد دیتا بیس هم نمیشه!!!

چرا توضیح کلی نیدید خوب؟

سوالای من این یه خط جوابش نبود که!! من مسلما قبلا اینا رو امتحان کردم!!! برای بعضی کاربرا با حوصله حتی خود کدشونم گرفتید و اصلاح کردید . چرا کسی جواب منو نمیده؟؟؟
توسط (101 امتیاز) 4

2 پاسخ

0 امتیاز

اگر حجم اطلاعات کمه از SQLExpress  استفاده کنید و فیلم زیر رو هم نگاه کنید :

http://s4.picofile.com/file/8181532434/Advanced_Installer_12_Learning.rar.html

چطوری از اس کیو ال اکسپرس استفاده کنم؟؟؟ دوباره دیتا بیسم رو توی اس کیو ال اکسپرس بنویسم یعنی؟؟

من فیلم رو دیدم

فرایند های قبلش رو پرسیدم ولی کسی جواب نمیده!!
توسط (101 امتیاز) 4
0 امتیاز

خانم محترم اگر دقت کنید گفتم که کانکشن چطوری باید باشه و فایل دیتا کجا کپی بشه . اگر با SQlServer  روی سیستم خودتون کار رو انجام دادین میتونین دیتچ کنید و فایل رو در کنار برنامه قرار بدین و مجددا کانکشن جدید به روشی که گفتم انجام بدین و نیازی هم به ODBC  نیست . در کل بستگی به روش کار شما و اینکه برنامه در چه محیطی و با چند یوزر و اینکه تحت شبکه هست یا خیر بستگی داره و روشهای مختلفی داره . فایل اموزشی که لینکش رو دادم ببینید کمکتون میکنه و به سایت :

https://www.connectionstrings.com/

هم سر بزنید .

سوال جدید

2,334 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,914 کاربر

دسته بندی ها

...