0 امتیاز

با سلام
بنده دارم فرم زیر رو طراحی میکنم و دیتابیسم اکسس هست:

چنتا سوال اینجا برام مطرحه:

تو تب انتخاب کالا، همه کالاهای موجود در انبار رو دارم . میخوام با انتخاب چند کالا و تعیین تعدادشون از قسمت "تعداد سفارش " ، تب کالاهای انتخاب شده فعال بشه و این کالاهارو توی گرید همون تب نشون بده...... 
1-چطور میتونم این کالاهای انتخاب شده رو تو تب نشون بدم؟ 
2-ایا میتونم برای هر کالا تعداد سفارش متفاوت داشته باشم؟ (مثلا برای کالای 1 تعداد سفارش: 3 ---- کالای 2 تعداد سفارش : 10 و ......) این مساله رو چطور برای هر کالا اعمال کنم؟؟

ممنون از وقتی که میزارین و راهنماییم میکنین

1 پاسخ

0 امتیاز

شما وقتی رو تب دوم کلیک میکنی بیا بررسی کن اگه دیتا گریدت تعداد سطرهاش بیشتر از صفر بود اونوقت دوتا حلقه بزار تو در تو 

یکیش برای پیمایش سطرهای جدول و یکی دیگه برای پیمایش ستون ها و مقادیر هرکدومو بریز تو دیتا گرید جدیدتون.تقریبا میشه کد زیر

if(grid.Rows.Count>0)
{
for(int col=0;col<grid1.Columns.Count;col++)
{
for(int row=0;row<grid1.Rows.Count;row++)
{
grid2.Rows[row].Cell[col].Value=grid2.Rows[row].Cell[col].Value.ToString();
}
}
}

بازم تاکیید میکنم شبیه این کد. چون ممکنه نوع گریدتون یا کامپوننتون فرق کنه . چون من خودم با تلریک کار میکنم اینجور مینویسم. ولی در کل اساس کار همینه. باید ستون های هر دو گرید یکی باشه.

این لینک رو هم نگاه کنید بهتره

http://www.w3-farsi.com/%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%DB%8C%DA%A9-%D8%B3%D8%B7%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%DB%8C%DA%A9-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%DA%AF%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%DA%AF%D8%B1%DB%8C/

سوال جدید

2,334 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,915 کاربر

دسته بندی ها

...