0 امتیاز
سلام .بنده میخوام در سی شارپ(ویندوز فرم) برنامه ای بنویسم که آدرس ایمیل و پسورد رو دریافت کنه ولی توی سایت یاهو لاگین کنه ببینه درسته یا نه (منظورم اینه که ببینه همچین آی دی ای با چنین پسوردی وجود داره یانه) من یک مقدار جستجو کردم فهمیدم که با استفاده از web browser و با استفاده از رویداد document complete این کارو انجام میدن.یعنی ما یه داده رو میفرستیم تو همون فرم لاگین یاهو تست میکنه اگه درست بود میگه
اگه میشه راهنمایی کنید ممنون

در ضمن دوستان من نمیخوام ایمیل ارسال کنم ها .فقط میخوام ببینم ایمیلی که وارد شده آیا واقعا وجود داره یانه.

1 پاسخ

+1 امتیاز

سلام ، یک نمونه کد واستون نوشتم ، احتمالا جوابتون رو بگیرید . اگر سوالی در رابطه با کد داشتید بپرسید :

private void button1_Click(object sender, EventArgs e)
        {
            this.webBrowser1.Navigate("mail.yahoo.com");

this.webBrowser1.DocumentCompleted += webBrowser1_DocumentCompleted;
        }

void webBrowser1_DocumentCompleted(object sender, WebBrowserDocumentCompletedEventArgs e)
        {

this.webBrowser1.Document.GetElementById("login-username").InnerText = "Siavash";
            this.webBrowser1.Document.GetElementById("login-passwd").InnerText = "Ebrahimi";

//Click the submit button
            this.webBrowser1.Document.GetElementById("login-signin").InvokeMember("click");
        }

سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,921 کاربر

دسته بندی ها

...