+1 امتیاز

سلام

من برنامه ای را نوشتم که با اسفاده از فرم دوم یک لیبل جدید در فرم اول اضافه میشود ولی این تغیرات همیشگی نیست و بعد اضافه کردن لیبل بعدی لیبل قبلی حذف میشه.

لطفا برنامه را دانلود کنید و اشکال آن را برام بگید.

لینک دانلود برنامه: کلیک کنید

لینک دانلود برنامه ای که پیش از یک لیبل نمیشه در آن ساخت: کلیک کنید

3 پاسخ

0 امتیاز
من برنامتو دان کردم ولی اصلا کار نمی کنه یعنی اصلا لیبل اضافه نمیشه

بله مشکل همینه اما اگر قبل از این که فرم دوم فعال بشه فرم اول بسته شه و بعد از کامل کردن فرم دوم و زدن دکمه ی ذخیره فرم اول دوباره باز شه لیبل نمایش داده میشه و اگر این کار را دوباره انجام دهید لیبل قبلی حذف خواهد شد

لینک دانلود برنامه ای که پیش از یک لیبل نمیشه در آن ساخت: کلیک کنید

ویرایش شده توسط
توسط (350 امتیاز) 1 6 29
+1 امتیاز
اگر در رویداد کلیک برای باز شدن فرم دوم فرم اول را Hide کنیم و بعد از زدن دکمه ی ذخیره دوباره Show شود آنوقت لیبل نمایش داده میشود چون فرم ریست شده و وقتی برای دومین بار Hide شود لیبل قبلی پاک میشود.

لطفا راهنمایی کنید.
http://www.w3-farsi.com/%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA%DB%8C/

از آدرس بالا مي نونيد ايجاد بانك اطلاعاتي رو ياد بگيرين البته  در ادامه با تكنولوژي لينك توضيح داده شده .
توسط (607 امتیاز) 1 5 29
شما بيا و يك تابع insert بنويس كه با زدن دكمه save اطلاعات ذخيره بشه بعد مي توني بگي

كه ليست باكس رو با اطلاعات وارد شده پر كن موفق باشي
توسط (607 امتیاز) 1 5 29
0 امتیاز

سلام دوست عزیز میتونی اول برنامه یه آرایه از lable ها به گیری و با یه count هر بار که خواست lable جدید اضافه کنه خانه ی [  ]lable را به فرم عدد کنی البته با بستن برنامه تغیراات از یبن میره اگه میخوای دائمی باشه باید در فایل یا database ذخیده کنیcheeky

سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,924 کاربر

دسته بندی ها

...