0 امتیاز
سلام باتشکر از زحمات مسئولین سایت

من سه فایل FarsiLibrary.Resources.dll و FarsiLibrary.Utils.dll و FarsiLibrary.Win.dll را در رفرنس اضافه کردم ولی در هنگام اجرای پروژه از Win در namespace ایراد میگیره و طبیعتا از کلاسهای آن هم نمی تواند استفاده کند. ممنونم از راهنمایی شما با تشکر
بسته شده
سلام دوست عزیز...شما یه کاری کن.. با ماوس روی کلمه Win کمی مکث کنید و ببینید که پیغام چی میده. چون من تست کردم بدون اینکه فضای نامی import کنم همه چی کار میکنه!!!
توسط (6,480 امتیاز) 6 17 129

سلام آقای ابراهیمی

این دو  خطاها را می دهد

Warning    1    The referenced assembly "FarsiLibrary.Win, Version=2.5.0.0, Culture=neutral, processorArchitecture=MSIL" could not be resolved because it has a dependency on "System.Design, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b03f5f7f11d50a3a" which is not in the currently targeted framework ".NETFramework,Version=v4.0,Profile=Client". Please remove references to assemblies not in the targeted framework or consider retargeting your project.    WindowsFormsApplication1

Error    2    The type or namespace name 'Win' does not exist in the namespace 'FarsiLibrary' (are you missing an assembly reference?)    E:\project c\WindowsFormsApplication1\WindowsFormsApplication1\Form1.cs    9    20    WindowsFormsApplication1

با تشکر از راهنماییهایتان

توسط (217 امتیاز) 2 10 32

1 پاسخ

0 امتیاز

بهترین پاسخ

سلام دوست عزیز.. فکر کنم مشکل از نسخه دات نت فریم ورک تونه... از تب project به صورت زیر نسخشو تغییر بدین به مثلا 2 ، 3 و ... ببینید درست میشه؟

سلام آقای ابراهیمی

متشکرم از راهنمایی تان مشکلم حل شد.

اون سه فایل dll که داشتم قدیمی بود. جدیدش را دانلود کردم و با Framework نسخه 4 اجرا شد.
توسط (217 امتیاز) 2 10 32
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,919 کاربر

دسته بندی ها

...