+3 امتیاز

سلام بر دوستان

من يك setup از پرو‍‍‍ژه ام ساختم . در ويندوز خودم همه چيز روبراه بود. نصب و اجرا شد  ولي در كامپيوتر ديگر فايل exe اجرا نشد. البته هيچ پيغام خطايي هم نداد. نسخه دات نت فريم ورك هم روش نصب بود.

باتشكر

بسته شده
نه از آنتي ويروس نيست . چون رو سيستمي كه آنتي ويروس نداره هم اجرا نميشه. در ويندوز من هم احتمالا به خاطر اين اجرا ميشه كه ويژوال استوديو روش نصبه .
توسط (217 امتیاز) 2 10 32
سوال؟

آیا exe برنامت رو با ویژال ساختی ؟ وقتی برنامتو نصب میکنی روی شرتکات برنامه وقتی کلیک میکنی اتفاقی نمیفته ؟

این اتفاق یکبار واسه یکی از برنامه های من افتاده بود اما بعد از 10 دقیقه خطا میداد

کارخاصی انجام ندادم فقط شرتکات برنامم رو از دسکتاپ حذف کردم و اونو از مسیر نصب برنامه دوباره انداختم مشکلم حل شد
توسط (466 امتیاز) 7 26

1 پاسخ

+2 امتیاز

بهترین پاسخ
سلام دوست عزیز

این یه مشکل خیلی حال گیر از سی شارپه

بحث همون رشته اتصال یا connection string ه که باید رو سیستم مبدا هم ست بشه، فایل اجرایی که با ویژوال استودیو ایجاد میه واسه همه همین مشکل رو ایجاد می کنه، معمولا فایل های exe رو با نرم افزارهای حرفه ای مانند install shield  می سازن... واسه اینکه بیشتر براتون مسئله روشن بشه قسمت نظرات پست زیر رو ببینید :

http://www.w3-farsi.com/%d8%a7%db%8c%d8%ac%d8%a7%d8%af-%d9%81%d8%a7%db%8c%d9%84-%d9%86%d8%b5%d8%a8%db%8c-setup-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d8%b3%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%b1/
در پاسخ دوستمون  " غلامرضا " :

نرم افزار Install Shield یک Setup ساز حرفه ای هست و برای ساخت Setup های بسیار پیشرفته به کار می ره . اکثر شرکت های مشهور ستاپ های  برنامه های خودشون رو با این نرم افزار طراحی می کنن . در نوع پروژه ای که برای طراحی Setup در VS وجود داره خیلی دستتون باز نیست و خیلی از قابلیت ها رو نداره .

توصیه بنده هم اینه که اگر با InstallShield اشنایی دارید ازش استفاده کنید .
توسط (6,145 امتیاز) 5 11 116

بسيار متشكرم از راهنماييتان

مشكل را پيدا كردم . قبل از ساخت setup پروژه  اين كار را كم داشت

ویرایش شده توسط
توسط (217 امتیاز) 2 10 32
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,919 کاربر

دسته بندی ها

...