+1 امتیاز
دوستان سلام.

من از دیتا بیس اکسس در برنامه نوشته شده ام با سی شارپ استفاده کردم. در حالت عادی امکان مشاهده اطلاعات

با دو برنامه گزارش گیری کریستال ریپورت و استیمول سافت رو وجود دارد ولی وقتی بر روی دیتا بیس رمز می گذارم

آنرا باز نمی کند. حتی کد نویسی هم کرده ام. اگر کسی راه حل جازگزینی هم دارد ممنون می شوم. آنچه برایم مهم است این است که کاربر به هیچ عنوان نتواند اطلاعات دیتا بیس رو  بدون استفاده از برنامه نوشته شده باز کند.

1 پاسخ

+3 امتیاز
سلام ،

شما از روش ارتباط مستقیم کریستال ریپورت با برنامه استفاده کردید ؟ چرا از روش غیر مستقیم استفاده نمی کنید ( استفاده از Dataset ) . در این روش ابتدا با استفاده از کد سی شارپ به Database متصل میشید و بعد از اینکه اطلاعات رو واکشی کردید در یک Dataset آنها رو قرار می دین . در انتها هم این DAtaset رو به عنوان منبع داده به کریستال ریپورت معرفی می کنید . در سایت اموزش رو قرار دادیم . واسه این کار هم نیازی نیست پسورد رو مشخص کنید .
سلام.

نه فعلا رمز نذاشتم فقط می خوام از روشی که شما گفتید به دیتا بیس وصل بشم.

کد بالا رو زدم ولی ریپورت خالی هست و هیچ چیزی رو نشون نمی ده. اطلاعات رو میشه رو دیتا گرید نشون داد ولی ظاهرا توی ریختن اطلاعات تو دیتا ست یه جای کارم اشتباهه.

راستی من فقط کد بالا رو نوشتم و اون مراحل رو دیگه انجام ندادم آخی دیتا بیس دارم یعنی دیگه data table و اینا رو نساختم و کلا کد بالا رو نوشتم.

اگر می دونید بازم باید چیزی رو بدونید شمارمو می ذارم رو واتس اپ بپرسید تا همون موقع جواب بدم.

باز هم از پاسختون تشکر می کنم.
توسط (212 امتیاز) 4 13 42
0936-578-0229
توسط (212 امتیاز) 4 13 42
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,924 کاربر

دسته بندی ها

...