0 امتیاز
من تو جدول یه دکمه گذاشتم میخوام وقتی رو دکمه کلیک کردم اون سطر پاک بشه و رویدادcellclick براش کد نوشتم ولی وقتی روی اون سطر کلیک میکنم پاک میشه
بسته شده

4 پاسخ

0 امتیاز

بهترین پاسخ
میشه یکی بگه من این رویداد رو ندارم تو کدوم رویدادبنویسم بهتر هست؟

دوست عزیز الزامی وجود نداره که شما از رویداد CellContentClick استفاده کنید . میتونیداز رویداد CellClick هم استفاده کنید فقط شکل کد عوض میشه : 

private void dataGridView1_CellClick(object sender, DataGridViewCellEventArgs e) {  
  if (e.ColumnIndex == dataGridView1.Columns["MyButtonColumn"].Index && e.RowIndex >= 0) {
	// کد هایی که قصد دارید زمانی که بر روی دکمه کلیک می شود اجرا شوند در این قسمت قرار می گیرند
  }
}

توسط (6,145 امتیاز) 5 11 116
+1 امتیاز
جدول ؟ منظورتون DataGrid هست ؟ بیشتر توضیح بدین
بله منظورم grid هست.میخوام وقتی روی buttom کلیک کردم اون ردیف حذف بشه ولی وقتی روی ردیف هم کلیک میکنم ردیف حذف میشه
توسط (219 امتیاز) 1 8 23
0 امتیاز

سلام ، به نظر بنده در رویداد CellClick کدهاتون رو قرار ندین . به جاش از رویداد CellContentClick استفاده کنید .

private void dataGridView1_CellContentClick(object sender, DataGridViewCellEventArgs e)
{
    var current_datagridview = (DataGridView)sender;

if (current_datagridview.Columns[e.ColumnIndex] is DataGridViewButtonColumn &&
        e.RowIndex >= 0)
    {
        //کد هایی که قصد دارید در صورت کلید روی دکمه اجرا شوند را در اینجا قرار دهید
    }
}

دوست عزیز البته شرمنده، شاید فرم در حالت انتخابه و بعد میرین توی رویدادها دنبال cellContentClick.

اول روی دیتاگرید کلیک کنید و بعد برید سراغ رویداد ها

اینم cellContentClick

توسط (6,480 امتیاز) 6 17 129

دشمنتون شرمنده. ولی من از تلریک استفاده میکنم.الان باز نگاه کردم نداشتم اینم مدرک

توسط (219 امتیاز) 1 8 23
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,920 کاربر

دسته بندی ها

...