+3 امتیاز

سلام

فرض کنید من در یک متغییر رشته ای یک دستور دارم مثلا این عبارت

Console.WriteLine("With the default new line characters:");                   000

چطور میشه اینو توی برنامه اجرا کرد.

یا مثلا چند خط کد در یک فایل متنی دارم میخام از توی برنامه اونها رو اجرا کنم

ممنون میشم راهنماییم کنید.

3 پاسخ

+2 امتیاز

سلام ، احتمال میدم شما در حالت ویندوز اپلیکیشن دارید کد میزندید ولی از کد های کنسول استفاده میکنید پس خروجی رو نمیدونید کجاست درسته؟

اگه آره که ببینید تو ویندوز اپلیکیشن وقتی از کد 

Console.WriteLine

استفاده میکنید خروجی شما تو پنجره ی Output هست (برای نمایش منوی view=>output یا کلید ترکیبی ctrl + alt + o هست ) خوب برای نمایش چنین پیغامی در محیط ویندوز اپلیکیشن از کادر پیام استفاده میکنن

MessageBox.Show("With the default new line characters:");

+2 امتیاز

سلام

ببینید با فرض کنید که نمیشه بتون جواب داد ... مثال ساده ریختن یه دستور توی متغیر رشته ای کوئری های ارتباط با جدول که بعد پاس میدیم به sqlCommand !

و از توی فایل متنی هم مثلا میشه اسکریپت مربوط به ساخت دیتابیس رو اجرا کرد ؛

شما هدفتون چیه ؟ باس بدونین که چه دستوراتی رو در کجای و واسه چی استفاده میکنید !

سلام

با سپاس از اینکه وقت گذاشتید.

من مشغول نوشتن یه برنامه هستم که دستورات ابتدایی SQL رو چند تا جدول نمونه اجرا و نتیجه رو نمایش بده ولی بدون وصل شدن به SQL Server

حالا میخام با اطلاعاتی که کاربر در combobox ها جلوی دستور Where وارد می کنه بدون تجزیه وتحلیل همون هارو با  IF ءخود سی شارپ اونها رو اجرا کنه.

عکس فرم رو گذاشتم

ممنون

توسط (110 امتیاز) 1 2 9
+2 امتیاز

این الان شد سوال با اطلاعات کافی :D 

بیبینید شما تو این جور برنامه ها باید تقریبا از مقدار زیادی شرط و ... بکار ببرید!

شما یک سری دستور دارید که ثابت هستن یکسری که عموما نام و ... هم هستن که متغییر هست خوب شما میای از جایگذاری رشته ای استفاده میکنید مثال زیر رو تگاه کنید

string st="salam khobi? {0} che khabar az {1} khabar dari ?";
           st = string.Format(st, "MThread", "Mr.Nezam");

که نتیجه کد بالا میشه 

salam khobi? MThread che khabar az Mr.Nezam khabar dari ?

سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,921 کاربر

دسته بندی ها

...