+4 امتیاز

با سلام خدمت اساتید محترم

من یه برنامه برای انبار نوشتم که الان برای موجودی گرفتن از انبار کمک می خواهم لطفا راهنمایی کنید. باتشکر

تمامی کالاهای انبار در یک دیتا گرید ویو نمایش داده می شود :
حالا سوال اینه که من برای موجودی گرفتن از چه کدی استفاده کنم ؟؟
توضیحات :
 کالاهای انبار با شماره کالا ذخیره شدن حالا من میخوام وقتی که رو دکمه موجودی کلیک میکنم تمامی کالا ها و تعداد موجود در انبار نمایش داده شود ؟؟

تمامی کالا ها به همراه تعدادش نمایش داده شود؟؟
(در دیتا گرید ویو جستجو کنه اگر شماره کالا یکسان بود سطر تعداد رو باهم جمع کنه و در تکس باکس نمایش بدهد... راستی چون جستجو روی شماره کالا انجام میشود زمانی که میخواهد تعداد رو نمایش بده باید نام کالا رو هم نمایش بدهد.(

سوال دوم :

در دیتاگرید ویو یه سطر داریم که چک باکس هستش میخوام زمانی که چک باکس علامت زده میشه ( به محض اینکه علامت زده میشه ) سطر تعداد رو جمع کنه و در تکس باکس نمایش بدهد؟؟

من برای جمع کردن سطر تعداد از کد زیر استفاده میکنم

int sum = new int();
                 foreach (DataGridViewRow row in dataGridView1.Rows)
                   {
                       sum += Convert.ToInt32(row.Cells["Tedad"].Value);
                   }
                        label3.Text = sum.ToString();

لطفا بفرمایید برای اینکه تمامی تغییرات روی اون سطرهایی که تیک خوردن انجام شود چکار باید کرد ؟؟؟

مثلا برای پرینت یا خروجی اکسل و ....

سوال سوم :

در دیتاگرید ویو یه سطر داریم به نام حذف که عملیات حذف رو انجام میده لطفا کد حذف رو هم بدید (تغییرات در دیتابیس اعمال شود؟؟)

از کد زیر استفاده میکنم ولی زمانی که برنامه رفرش میشه دواره اطلاعاتی که حذف کردم هستند درواقع از بانک ظاهرا حذف نمیشوند !!!!!!!

if (
        MessageBox.Show("آیا از حذف سطر فعلی مطمئن هستید؟", "هشدار",
        MessageBoxButtons.YesNo,
        MessageBoxIcon.Warning,
        MessageBoxDefaultButton.Button2) == System.Windows.Forms.DialogResult.Yes
                  )
            {
                this.dataGridView1.Rows.RemoveAt(e.RowIndex);

باتشکر

3 پاسخ

+5 امتیاز

در ارتباط با سوال سوم :

کد زیر را بعد از کد حذف ردیف بگذارید                 

this.BindingSource.EndEdit();
 this.TableAdapter.Update(this.dataSet);

+3 امتیاز
سوال هاتون رو یکم واضح تر و دونه به دونه بپرسید برای هر سوال یک صفحه بشه راحتر جواب میگرین

در مورد سوال سومتون

شما اگه میخواین حذف کینی باید از بانک حذف کنین نه از گرید چون بعد از رفرش دوباره ظاهر میشن

شما در کدتون فقط کریدویو رو خالی کردین برای حذف باید از دستورات بانکتون استفاده کنین
+5 امتیاز
در مورد سوال دومتون

ابتدا باید کدتون در

قسمتcellclick

بنویسید

بعد هم باید سام رو ابتدا مساوی 0 قرار بدین حل میشه
باسلام

من کد رو در قسمت cellclick نوشتم، زمانی که کلیک میکنی موجودی کل میده ولی من میخوام با انتخاب چک باکس موجودی بده یعنی اگر 2 یا 3 تا از چک باکس ها رو انتخاب میکنم تعداد همونارو باهم جمع کنه و به عنوان موجودی بده ؟؟؟
توسط (276 امتیاز) 14 37
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,924 کاربر

دسته بندی ها

...