+1 امتیاز

سلام دوستان کدام یک از ورژن های استیمول ریپورت با ویندوز 10 سازگار هست

ویژوال استادیو من 2013 هستش

و استیمول بنده هم 2012 هستش

توی سیستمی که ویندوز 10 نصبه برنامه ای رو که با استیمول 2012 ساختم اجرا نمیکنه و ارور میده

اینم عکسش

سوالقبلیم هم رو کسی بلد نیس؟ چه جوری باید کاغذ رو برش بده کمکم کنید موندم

بسته شده
سلام کلا ویژوال استدیو 2013 خواستم رو ویندوز 10 نصب کنم کلا جواب نداده و میگه باید 2015 باشه نمیدونم این ویندوز 10 چه مدلیه منم باهاش مشکل دارم برا برنامه نویسی
توسط (248 امتیاز) 1 9 42

3 پاسخ

+1 امتیاز

بهترین پاسخ
سلام دوستان

بهترین روشی که پیدا کردم برای این استفاده از دیزاینر خود استیمول ریپورت و ذخیره گزارش با یک نام خاص و لود کدن گزارش در ویژوال استادیو
+1 امتیاز

سلام والا داخل سایتش گفته که با نسخه های پیش نمایش win 10 تست کردن و بدون مشکل کار کرده ، اینم متن خبر

چه ارروری میده ؟؟ داخل عکس مشخص نیست . فعلا به نظرم صبر کنید تا نسخه های جدیدش بیاد که کاملا تست شده باشه و بعد ازش استفاده کنید . چون از قرار معلوم این win 10 تغییرات زیادی کرده .

+1 امتیاز
خب مشکل من همینه که نمیتونم صبر کنم چون برای یک نفر در سوئد برنامه ساختم و اوناهم از ویندوز 10  استفاده میکنن و مشکل اینجاس که باید روی ویندوز 10 اجرا بشه

و مشکل دیگه که دارم اینه که استیمول ریپورت 2014 روی ویژوال 2013 کار نمیکنه یعنی وقتی DLL استیمول رو به ویژوال اضافه میکنم وقتی رو استیمول1 کلیک راست میکنم وارد صفحه دیزاین نمیشه
راستش بنده این نسخه از VS رو ندارم و نمی تونم تست کنم . ولی شما با Designer خود Stimulsoft ریپورت رو طراحی کنید و بعد گزارش رو Load کنید ، فک کنم جواب بده .

در رابطه با کار نکردن این نسخه در Win 10 راستش چیزی به ذهنم نمیرسه ولی اگر اون خبر رو خونده باشید گفته که مشکلی با این ویندوز هم نداره . امکان تستش رو راستش ندارم و نمی تونم دقیق نظر بدم
توسط (6,480 امتیاز) 6 17 129
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,924 کاربر

دسته بندی ها

...