+2 امتیاز
سلام. من یک نرم افزار برای مدیریت تعمیرگاه دارم می نویسم. با قایلیت ثبت مشتری. با دیتابیس اکسس. و زبان سی شارپ. میخوام وقتی کاربر روی یک سطر یا ردیف کلیک میکنه و اون رو انتخاب میکنه با زدن دکمه چاپ فقط از اون سطر فقط پرینت بگیره!

یعنی اطلاعات اون مشتری مثلا یه رسید برای اون مشتری چاپ کنه.

4 پاسخ

+2 امتیاز
سلام ، گزارشتون رو بر اساس Dataset و datatable طراحی کردین ؟؟؟ اگر آره کارتون خیلی راحته می تونید همون سطر رو داخل یک datatable بریزید و به گزارش پاس بدین .
میشه نمونه کد و یا سورسی چیزی بزارید که بیشتر بفهمم. خیلی ممنون بابت راهنماییتون.
توسط (105 امتیاز) 1 1 4
+3 امتیاز
شما میتونید این کار رو هم انجام بدین وقتی اطلاعات روی دیتاگریدویو فراخوانی شده بعد با دستور "کورکلت رو. سل" اون اطلاعات رو که هرچنتا هست به همون تعداد متغییر قرار بدین و دستور چاپ اونارو بذارید

اگه نمونه کد خواستی بگو

سلام و خیلی متشکر. اینم یه عکس از نرم افزار میخوام وقتی کاربر روی یک سطر کلیک کرد و مشخصات رو در قسمت بالا نشون داد با زدن دکمه چاپ بتونه به مشتری رسید بده. خیلی ممنون. http://s6.picofile.com/file/8209190100/mobile_repair_screenshot.png

توسط (105 امتیاز) 1 1 4
+2 امتیاز

از کدوم نرم افزار گزارشگیری استفاده میکنید؟

برای نمایش سطر انتخابی باید از کد شبیه به این برای تمامی رکورد ها یا تکست باکس ها قرار بدی

TextBox1.Text=dgvList.CurrentRow.Cells[2].Value

یه کد مثل بالا برای تمامی تکست باکس ها میخوای

نام نرم افزار گزارشگیری رو هم بگی براش نمونه کد قرار میدم

من تکست باکس هارو بایند کردم. از گزارشگر استیمول استفاده میکنم. میخوام کاربر پس از زدن دکمه چاپ بتونه یک رسید چاپ کنه و بده دست مشتری. بسیار متشکرم.
توسط (105 امتیاز) 1 1 4
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,924 کاربر

دسته بندی ها

...