+2 امتیاز
با سلام
سوال اولم اینه اولا ایا میشه فهمید در حال حاضر سطر ها انتخاب شده یا یک سلول در گرید
سوال بعدم این حالا چطوری باید حذف کنم اون هایی که انتخاب شدند رو که ارور نده
چون وقتی مثلا من سطری که ستون دومش در گرید رو حذف میکنم و چون مثلا ستون سوم هم همزمان انتخاب شده وقتی میخواد برا اساس ستون سوم همان سطر رو حذف کنه اروو میده !
ممنون

2 پاسخ

+2 امتیاز
+2 امتیاز

راستش من این کد رو پیدا کردم!

بنظرم این قسمت انجمن سایت هست و بهتر جواب کاربران داده بشه ن اینکه ما جواب کاربرارو موکل کنیم به واریز پول بهتر این قسمت رو از قسمت فروش ما جدا بدونیم و برای کاربرانی که امدن در انجمن ثبت نام کردن احترام قائل باشیم 

چون اونها اعتماد کردن و برای پاسخ به سوالاتشون اومد و سوالاتشون رو اینجا مطرح میکنند قشنگ نیست ما اونها ارجاع بدید به قسمت واریز ... بنظرم هر چیزی جایی داره ..  و خب نیست اعتبار خودمون رو برای هر چیزی خراب کنیم ..  و این روش احترام به کاربران نیست و چیزه دیگه ای باید به اون گفت ..

bool Test = true;
            List<int> ListD = new List<int>();
             foreach (DataGridViewCell Cell in dataGridView1.SelectedCells)
            {
                if (dataGridView1.Rows[Cell.RowIndex] != null)
                    foreach (int item in ListD)
                    {
                        if (item == Cell.RowIndex) Test = false;
                    }
                if (Test) ListD.Add(Cell.RowIndex);
                Test = true;
                          }
            foreach (int item in ListD)
            {
                dataGridView1.Rows.RemoveAt(item);
            }
سلام دوست عزیز

ممنون بابت نظرتون... حق با شماست ولی اگه به پاسخی که دوستان دادن توجه کنید خیلی کم پیش میاد که به سایت ارجاع داده باشن، و آقا / خانم  csharp.net هم احتمالا دیدن که جوابتون توی سایت هست این کار رو کردن و یا فکر کردن که از اعضای vip هستین.

موفق باشید
توسط (6,480 امتیاز) 6 17 129
اول از هر چیزی من عذر میخوام از کاربر عزیز (مهیار) و از مدیر محترم سایت هم تشکر می کنم ... همونطوری که آقای ابراهیمی فرمودن بنده نمی دونستم که شما عضو vip نیستید. دوباره تاکید می کنم که حق با شماست. ولی جدا من جای بسیاری از کاربرا باشم همین 5000 تومان رو میدم و وقت رو میخرم تا اینکه برم  گشت و گذار و وقتم و تلف کنم. البته این نظر شخصی بنده است و امیدوارم سو تفاهم پیش نیاد
توسط (3,483 امتیاز) 6 13 87
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,920 کاربر

دسته بندی ها

...