+1 امتیاز
با عرض سلام و خسته نباشید

من دو کامپیوتر را با هم با یک سیم وصل کردم  ایا می شود نرم افزار را از این روش شبکه کرد یعنی  عوض اینکه دو سیم رو به مودم وصل کنم یک کابل گرفته و دو کامپیوتر را به هم وصل کردم

ایا شبکه میشود اگر میشود راهش چیست

1 پاسخ

+1 امتیاز
اگر هر دو کیس کامپیوتر کارت شبکه داشته باشن و کارتهای شبکه بر روی ویندوز هم نصب باشه با یک کابل شبکه کامپیوتر به کامپیوتر میشه آنها رو شبکه کرد.

فقط باید آی پی ها رو تو یک رنج ست کنید.

داداش شرمنده من این کار رو میکردم و فایل exe و فایل کانفیگ رو به برنامه میدادم ولی بازهم گیر میداد نمی دونم کدوم فایل رو بدم  من در کانکشنم  بعد از ap Adress  یک 1433  نیز می نویسم برای avira ایراد نداره؟  در اینترن دوقسمت هست و مسیرش Configuration \ Scanner \ Scan \ Exeption و Configuration \ Guard \ Scan \ Exeption هست ولی نتیجه نداد  شاید فایلهایی که ادرشو به اویرا می دم  اون فایلهای مورد نیاز نباشه   ممنون

ویرایش شده توسط
توسط (345 امتیاز) 7 31 113

داداش شرمنده من این کار رو میکردم و فایل exe و فایل کانفیگ رو به برنامه میدادم ولی بازهم گیر میداد نمی دونم کدوم فایل رو بدم  من در کانکشنم  بعد از ap Adress  یک 1433  نیز می نویسم برای avira ایراد نداره؟  در اینترن دوقسمت هست و مسیرش Configuration \ Scanner \ Scan \ Exeption و Configuration \ Guard \ Scan \ Exeption هست ولی نتیجه نداد  شاید فایلهایی که ادرشو به اویرا می دم  اون فایلهای مورد نیاز نباشه   

ممنون

توسط (345 امتیاز) 7 31 113
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,924 کاربر

دسته بندی ها

...