+2 امتیاز
با سلام خدمت دوستان محترم

می خواستم ببینم که منوی گزارش گیری در ویژوال استادیو 2015 وجود داره یا نه ؟

چون بنده از ورژن 2015 استفاده می کنم ولی هیچ منوی در باره گزارش گیری وجود نداره

واقعا تو بخش گزارش گیری موندم که به چه طریق از ویژوال استادیو 2015 بتونم برای پروژه ام گزارش بگیرم

لطفا در این خصوص کمکم کنید.

2 پاسخ

+2 امتیاز

سلام دوست عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه . شما باید Microsoft SQL Server Data Tools رو نصب کنید چون Report Designer در این مجموعه قرار داره . البته اگر اشتباه نکنم باید از نسخه Professional و Ultimate استفاده کنید . بررسی نکردم . 

به مسیر Programs and Features > Visual Studio 2015 > Change برید  و اون پک رو نصب کنید به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه . 

ویرایش 1 : 

به این لینک سری بزنید و دانلود و نصبش کنید . 

سلام دوست عزیز 

تشکر از بابت راهنمایی شما ولی من منظوره شما رو متوجه نشدم و لینکی هم که گذاشته بودین رو دانلود و نصب کردم اتفاق خاصی نیافتاد اگر امکان داره بیشتر راهنمایی کنید ممنونم

توسط (126 امتیاز) 4 4 14

سلام دوست عزیز ، همون مراحل رو برید و بسته Microsoft SQL Server Data Tools رو نصب کنید ، کنترل هاش اضافه میشه . مگر شما نمی خوانی در Winform و... از ابزارهای گزارش گیری استفاده کنید ؟ کنترل هاش در این بسته قرار داره و باید نصب کنید . 

توسط (6,145 امتیاز) 5 11 116
+1 امتیاز
در قسمت Toolbox  و در قسمت Reporting  از گزینه Reportviewer  برای مشاهده گزارشهای طراحی شده میتونید استفاده کنید

برای اینکار باید از تب Solution Explorer  بر روی نام پروژه کلیک راست و بعد Add New Item  و بعد در قسمت Reporting گزینه Report  را انتخاب و گزارشتون رو ظراحی کنید و در نهایت با کامپوننت Reportviewer   که در ToolBox  هست گزارشتون رو مشاهده کنید . در کل بهتره که از Stimulsoft  استفاده کنید . که البته بایستی جداگانه نصب بشه

سلامی دوباره 

دوست من بسیار تشکر از بابت راهنمایی ولی بنده تو سوال عرض کرده بودم که ویژول استادیو من 2015 هستش و تو این نسخه ای که من دارم استفاده میکنم اصلا گزینه Repot  وجود نداره که تازه من بخوام گزارشی هم تهیه کنم .

من هم این سوال رو پرسیدم که آیا همچین گزینه تو ویژوال 2015 هست ؟؟ که شاید من بلد نباشم که کجاست یا باید اضافه کنم د ر این مورد اگه امکان داره شما  یا سایر دوستان لطفا کمکم کنید 

بسیار سپاسگذارم

توسط (126 امتیاز) 4 4 14
احتمالا نسخه ای که نصب کردین مشکل داره . چون Report  خود مایکروسافت بصورت پیش فرض نصب میشه
توسط (3,062 امتیاز) 1
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,920 کاربر

دسته بندی ها

...