0 امتیاز

سلام به همه دوستان. منم stimul 2014 رو نصب کردم و طبق همون چیزی که اموزش سایت نرم افزار گفت خواستم کرکش کنم  یعنی به صورت زیر :

راهنمای نصب:

قبل از نصب اتصال به اینترنت قطع کنید.

تمام محتوی فولدر SULv2014.2.2004 را که شامل دو فایل install_dlls.txt و uninstall_dlls.txt نیز می‌باشد، در مسیر پیش‌فرض زیر کپی و جای‌گزین کنید.

ویندوز ۶۴ بیتی

C:\Program Files (x86)\Stimulsoft Reports.Ultimate 2014.2 Trial\Bin

به استارت منوی ویندوز رفته پوشه های زیر را به ترتیب انتخاب کنید (مثلآ ورژن ویژوال من ۲۰۱۳ است) برای ورژن خود پوشه مناسب را انتخاب کنید

Developer Command Prompt for VS2013 (یا Visual Studio Command Prompt)

حال روی این فایل کلیک راست و گزینه زیر را انتخاب کنید

Run as administrator

و بر روی پنجره باز شده کلیک راست و کد های زیر را به ترتیب پیست و اینتر کنید

پس از اینتر برای دو دستور آخر باید در سه خط آخر به ترتیب دو عدد ۳۹ و یک عدد صفر مشاهده کنید

سیستم ۶۴ بیتی

Cd c:\Program Files (x86)\Stimulsoft Reports.Ultimate 2014.2 Trial\Bin

/gacutil /ul uninstall_dlls.txt

/gacutil /il install_dlls.txt

ولی تو قسمت حذف اسمبلی ها یعنی تو اولین gacutil پیغام میده که فایل اسمبلی پیدا نمیشه با اینکه فولدر کرک که شامل فایل install و uninstall هست رو توی bin اوردم. تو اجرای پروژه هم وقتی میگم ریپورت رو نمایش بده خطای اسمبلی میده. لطفا راهنماییم کنین مشکل چیه؟؟؟؟ تو نمایش ریپورت با 2010 به خوبی کار میکنه.... مممنونم

1 پاسخ

+1 امتیاز
نسخه 2016.1 رو دانلود و نصب کنید نسخه Retail  هست و نیازی به کرک نداره . تو سایتهای ایرانی هم هست
خدا خیرتون بده، اوکی شد، چقد وقت گذاشته بودم امروز
توسط (139 امتیاز) 1 4 20

با سلام مجدد

من 2016 رو نصب کردم همه چیزش اوکی هست ولی تو قسمت کد استیمول، هیچکدوم از کنترل هایی که تو گزارش اوردم رو ندارم؛ یعنی عملا کد همه گزارش های من فقط اینه:

http://uplod.ir/4x6hpzqiqbh5/rep.txt.htm

دوستانی که 2016 نصب کردن همین مشکلو دارن؟؟ اگه نه چجوری میشه رفعش کرد؟؟

توسط (139 امتیاز) 1 4 20
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,920 کاربر

دسته بندی ها

...