0 امتیاز
با سلام من یه دکمه محاسبه دارم وقتی برای بار اول کلیک میکنم روی دکمه محاسبه 30 ثانیه طول میکشه تا فرم محاسبه باز بشه چطوری مشکل رو حل کنم برای بار دوم و سوم که روی دکمه محاسبه کلیک میکنم فرم محاسبه سریع باز میشه فقط برای بار اول کلیک میکنم 30 ثانیه طول میکشه مشکل کجاست؟ با تشکر

1 پاسخ

0 امتیاز
سلام ، محاسباتتون سنگینه ؟ اگر نیست ، لطف کنید breakPoint بزارید روی خطوط و خط به خط برنامه رو اجرا کنید ببینید در کدوم خط عملیات طول میکشه و در اون قسمت بهینه سازی رو اعمال کنید . اگر هم مشکل حل نشد و به دلیل حجم محاسبات فرم قفل شد ، می تونید از TPL یا از شکل سنتیش که همون استفاده مستقیم از Thread و Pool Thread هست استفاده کنید و محاسبه رو در یک نخ دیگه انجام بدین تا فرم قفل نکنه .
داخل اداره گر رویداد کلیک دکمه Breakpoint بزارید . ببینید که کدوم قسمت از کد دیر اجرا میشه . احتمالا این الگوریتم شما حلقه داره و این حلقه به دفعا اجرا میشه . در حالت کلی اگر می خواین از قفل شدن فرم جلوگیری کنید باید کارهای سنگین رو در یک نخ دیگه انجام بدین . من کدی نمیبینم که بخوام اصلاح کنم .
توسط (6,145 امتیاز) 5 11 116
با سلام از حلقه استفاده نکردم از دستور if و else خیلی استفاده کردم ضمناً وقتی برای بار اول کلیک میکنم روی دکمه محاسبه 30 ثانیه طول میکشه تا فرم محاسبه باز بشه برای بار دوم و سوم فرم سریع باز میشه میخواستم بدونم با توجه به اینکه من از نرم افزار ویژوال استودیو 2010 اکسپرس استفاده میکنم احتمال داره از این نرم افزار باشه اگه امکان داره انجام دادن محاسبات در یک نخ بیشتر توضیح بدید و یه نمونه کد هم بذارید ممنون میشم چون من هیچ اطلاعاتی راجع به این موضوع ندارم باتشکر
توسط (148 امتیاز) 6 19
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,927 کاربر

دسته بندی ها

...