0 امتیاز
باسلام

وقتی می خوام دستور

if(e.keycode==keys.Enter) رو وارد کنم e.keycodeوجود نداره لطفا راهنمایی کنید
بسته شده

1 پاسخ

+1 امتیاز

بهترین پاسخ
سلام

تو بعضی رویداد ها هست مثل KeyDown

در ضمن ممنون میشم همیشه سوال رو کامل بپرسین و توضیح بدین که چی میخواین
توی فرم سه تا textbox دارم .با وارد کردن عدد در دو textbox اولی می خوام حاصل آنها در textboxسومی با زدن کلید enterنمایش داده بشه برا این کار خواستم کد if(e.keycode==keys.Enter) رو در دستور textboxسومی قرار بدم که e.keycode رو نشون نداد خواستم بدونم ایراد ازکجاست یا اگه شما راه حل دیگه ای دارید بفرمایید
توسط (120 امتیاز) 1 8

حتما باید Enter باشه ؟؟؟ اول ببینید این کد به درتون نمی خوره اگه نخورد بگین تا اونو هم براتون بنویسم

private void textBox1_TextChanged(object sender, EventArgs e)
{
    if (!string.IsNullOrEmpty(textBox1.Text) && !string.IsNullOrEmpty(textBox2.Text))
        textBox3.Text = (Convert.ToInt32(textBox1.Text) + Convert.ToInt32(textBox2.Text)).ToString();
}

private void textBox2_TextChanged(object sender, EventArgs e)
{
    if (!string.IsNullOrEmpty(textBox1.Text) && !string.IsNullOrEmpty(textBox2.Text))
        textBox3.Text = (Convert.ToInt32(textBox1.Text) + Convert.ToInt32(textBox2.Text)).ToString();
}

private void textBox3_TextChanged(object sender, EventArgs e)
{
}

توسط (6,480 امتیاز) 6 17 129

اینم اون حالت Enter

private void textBox2_KeyDown(object sender, KeyEventArgs e)
{
    if (e.KeyCode == Keys.Enter)
    {
    } 
}

توسط (6,480 امتیاز) 6 17 129
آقای ابراهیمی ممنون از راهنماییتون حل شد .تشکر
توسط (120 امتیاز) 1 8
دوست عزیز من همین داستانو تو datagridview دارم ولی به حای Enter میخوام عدد 1 و 2 و 3 رو تو شرطم قار بدم

مثلا:

if((int)e.keychar==47)

اگه میشه بهم کمک کنید!

چون keychar داره تو رویداد rowEnter نمیاد.
توسط (594 امتیاز) 1 6 33
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,919 کاربر

دسته بندی ها

...