0 امتیاز
سلام من دارم یه پروژه برای مدیریت باشگاه ورزشی مینویسم .

میخوام اگر کسی تاریخ شهریش از مثلا 30 روز گذشت اخطار بده یا اینکه اون شخصی که از شهریش گذشته توی دیتا گرید یا گزارش گیری نشون بدم با مقایسه تاریخ ها و اینکه 30 روز گذشت مشکلی ندارم فقط اینکه چجوری چک کنم این کارو یا اگر راه دیگه ای هست بدونم.

1 پاسخ

+1 امتیاز
سلام ، راه حل زیاد سختی نداره . شما ابتدا تمامی کسانی که در باشگاه عضو هستند رو در یک Datagrid نشون بدین . بعد با استفاده از یک حلقه For می تونید روی تمامی سطرها حرکت کنید و بررسی های خودتون رو انجام بدین . یا اگر از بانک SQL Server استفاده می کنید می تونید اینکارو با استفاده از موتور بانک انجام بدین و در سطح بانک این بررسی ها رو انجام بدین . هر دو راه حل میشه . با هر کدوم که راحتترید کار کنید . به نظر بنده از SQL Server کمک بگیرید و محاسبات رو به موتورش بدین و فقط نتیجه رو در Datagridview نشون بدین. این کار خیلی بهتر از اینه که داده ها رو Load کنی و بعد محاسباتت رو روشو ن انجام بدین .
عرض شما درسته ولی چون من با thread میخوام انجام بدم و اینکه آلارم بدم دیتا گرید هم انجام دادم ولی خب باید فرم باز شه تا عملیات انجام بدم من میخواستم عملیات رو یه جا انجام بدم و فقط اونایی که شهریشون گذشته نمایش بده.
توسط (104 امتیاز) 2
من با موتور sql کار نکردم منبع هست برای یادگیری
توسط (104 امتیاز) 2
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,919 کاربر

دسته بندی ها

...