+1 امتیاز

سلام دوستان ...

بنده توی پروژه ام فقط برای قسمت login یک دیتابیس اکسس درست کردم که رمزگذاریش کردم که قابل دسترس نباشه حالا برای اتصال بهش وقتی از این کد استفاده می کنم مشکلی پیش نمیاد :

OleDbConnection con = new OleDbConnection(@"Provider=Microsoft.ACE.OLEDB.12.0;Data Source=c:\\Login.accdb;Jet OLEDB:Database Password=11111;");

اما از اونجایی که میخوام برنامه در کنار فایل exe خودم قرار بگیره از این کد استفاده می کنم :

OleDbConnection con = new OleDbConnection(@"Provider=Microsoft.ACE.OLEDB.12.0;Data Source=" + Application.StartupPath + @"\\Database\Db_Login.accdb;Jet OLEDB:Database Password=MyPassword;");

اما متاسفانه کار نمی کنه ...!!!

کجای کار ایراد داره به نظرتون؟؟؟؟

در ضمن یک سوال : رمزگذاری فایل اکسس راه مطمئنی هست برای محافظت از فایل لاگین و رمز عبور یا خیر؟؟اگر نه چه راهی رو پیشنهاد میدید؟؟

البته من فقط برای فایل لاگین یک فایل اکسس جداگانه درست کردم و رمزگذاریش کردم و برای جداول دیگه ام فایل جداگانه دارم بدون پسورد

سپاسگزارم

بسته شده

1 پاسخ

+3 امتیاز

بهترین پاسخ

در خصوص سوال اولتون شما از @ استفاده کردین بعد ومدین دوتا علامت // گذاشتین . یا باید از @ استفاده کنید یا از // ولی شما هردو رو با هم استفاده کردین . کدتون رو به صورت زیر تغییر بدین

OleDbConnection con = new OleDbConnection(@"Provider=Microsoft.ACE.OLEDB.12.0;Data Source=" + Application.StartupPath + @"\Database\Db_Login.accdb;Jet OLEDB:Database Password=MyPassword;");

در ضمن به مسیر فایلی که دیتابیس رو درونش قرار میدین دقت کنید . سوال دومتون رو هم در یک تایپیک جدا بنویسید لطفا

سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,924 کاربر

دسته بندی ها

...