0 امتیاز
سلام من یه برنامه نوشتم حالا میخوام از سیستم خودم به سیستم اپراتور انتقالش بدم و همون پوشه دیباگ رو کپی میکنم ولی اونجا خطا میزنه بنظرم بخاطر دیتابیسشه ؛ دیتابیسش از اس کیو ال سرور استفاده کردم و داخل برنامه ویژوال استدیو از سرورم بهش وصل شدم حالا چطوری دیتابیسم رو انتقال بدم
بسته شده

1 پاسخ

+1 امتیاز

بهترین پاسخ
اگر سیستم تک کاربره هست که میتونی نسخه Express  برنامه SqlServer  رو نصب کنی ولی اگر تحت شبکه هست که باید تنظیمات رو خودتون پس از نصب SqlServer  انجام بدین
نصب کردم همه نسخه ها رو نصب کردم نمیشه ببین من تو برنامه کانکشن استرینگ رو وقتی میخونم و نگاه میکنم دقیقا اسم سیستمی که باهاش برنامه رو نوشتم میاره فک کنم باید دیتابیس رو بصورت فایل بزارم تو برنامه درسته؟
توسط (197 امتیاز) 6 20

اگر بصورت تک سیستم طرف میخواد کار کنه کانکشن مثل کد زیر باید تعریف بکنی :

Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirectory|\test.mdf;Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True

توسط (3,062 امتیاز) 1
ممنون این کانکشن استرینگ رو تست میکنم و خبرتون میکنم فقط اینه فایل .mdfکجاست؟ من از داخل اس کیو ال منیجمنت این دیتابیس رو تعریف کردم و از وی بی هم سرور رو انتخاب کردم و تو سرور این دیتا بیس رو انتخاب کردم و تو اسرور اکسپلورم اومد حالا فایل mdf کجاست؟ کجا بزار مش؟
توسط (197 امتیاز) 6 20
روی دیتابیس در SQLServer  راست کلیک کنید و در قسمت مشخصات مسیر فایل رو بهتون میده . فقط قبلش باید فایل دیتابیس رو پس از انتخاب Task و بعد Take Offline  انجام بدین تا بتونین فایل رو از مسیر جابجا کنید . در نهایت فایل رو در پوشه دیباگ قرار بدین
توسط (3,062 امتیاز) 1
مهندس این کار رو کردم و این ارور داد http://uupload.ir/view/le8j_20170525_113046.jpg
توسط (197 امتیاز) 6 20
میگم مهندس به یه جاهایی رسیدم ممنون فقط چرا اینقدر سرعت کم شده قبلا تو کسری از ثانیه بالا میومد ولی الآن رسیده به ده یا دوازده ثانیه !
توسط (197 امتیاز) 6 20
این جور مشکلا این جوری حل نمیشه . باید خودتون بررسی کنید
توسط (3,062 امتیاز) 1
راه حل کم شدن سرعت چیه؟
توسط (197 امتیاز) 6 20
ممنون مشکلم حل شد

اومدم تو کانکشن استرینگ اسم سیستم مقصدم رو وارد کردم و تو اون سیستم حل شد
توسط (197 امتیاز) 6 20
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه