0 امتیاز

سلام دوستان. من بعد از فیلتر کردن گرید ویو اطلاعات رو میریزم تو دیتا تیبل تا برای چاپ بفرستم.

متاسفانه وقتی دیتاتیبل رو پر میکنم کل اطلاعاتی که از دیتا بیس برگشت داده شده میان تو دیتا تیبل.

من فقط میخوام اطلاعاتی که فیلتر شده برن تو دیتاتیبل.ممنون میشم راهنماییم کنید.sad

(این مورد توست یکی از دوستام راهنمایی و حل شد. هرکسی نیاز داشت بدونه خبر بده تا کمکش کنم)

2 پاسخ

0 امتیاز

اگر منظورتون پرینت اطلاعات RadGrid  هست که باید از کد زیر استفاده بکنید :

private void buttonX1_Click(object sender, EventArgs e)
        {
            radGridView1.PrintPreview();          
        }

دوست عزیز شما کد رو چک کردی ؟

با فیلتر اطلاعات در RadGrid ؛ اطلاعات فیلتر شده با این دستور نمایش داده میشه
توسط (3,062 امتیاز) 1
روش شما برای پرینت با خود تلریک جواب میده اما نیاز دارم گزارش رو بفرستم به استیمول.

من نیاز دارم این داده های فیلتر شده رو به استیمول ریپورت بفرستم. اگه دیتا سورس گرید ویو رو بفرستم باز کل داده ها رو میفرسته.
توسط (197 امتیاز) 11
0 امتیاز

اولا که سوالتون  رو درست مطرح بفرمایید

دوما قبل از طرح سوال اگر جستجو کنید جواب رو در همین فروم پیدا میکردید :

http://www.w3-farsi.com/forum/index.php/blog/75/%D9%85%D8%AD%D8%AA%D9%88%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%DA%AF%D8%B1%DB%8C%D8%AF-datagridview-dataset-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%85%D9%88%D9%84-stimulsoft

دوست عزیز انگار کلا متوجه سوال من نشدید. من سه روزه کل مطالب مربوط به چاپ و گریدویو موجود تو این سایتو خوندم.

من داده هامو تو دیتا گرید نشون میدم. خب

حالا بالای دیتا گرید یک سطری هست که میشه دیتا گرید رو فیلتر کرد. مثلا اگه تعداد سطرهای من 100 تا باشه و تو فیلتر نام یه کلمه ای رو تایپ کنم بر فرض مثال تعداد سطرهام میشه 5 تا.

خب الان وقتی میخوام ازشون چاپ بگیرم  دیتا گرید رو میفرستم برا استیمول . اما به جای اینکه همون 5 تا سطر رو چاپ کنه ، تمام اون 100 تا سطر قبل از فیلتر رو چاپ میکنه.

اگه بازم توضیحاتم تکمیل نبود. بگید تا با عکس کامل نشون بدم منظورمو
توسط (197 امتیاز) 11
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,919 کاربر

دسته بندی ها

...