0 امتیاز
با سلام. می خوام چک کنم ببینم ویژوالم 64 هست یا 32 (با ویژوال بیسیک 2013 کار میکنم). چطور میتونم چک کنم؟

1 پاسخ

0 امتیاز

سلام

عین ترجمه البته معادلش

نرم افزارها***ویژوال استودیو**  از زمان دات نت 1  الی دات نت 3.5 بر روی هر دو پلتفرم 32 و 64 منتشر شدند اما از زمان دات نت فریم ورک 4 به بعد فقط برای پلتفرم های 64 بیتی ساخته شدند یعنی همین ویژوال استودیو از نسخه 2010 به بعد 64 بیتی هستش

منبع

https://docs.microsoft.com/en-us/dotnet/framework/64-bit-apps

All applications that are built on the .NET Framework 1.0 or 1.1 are treated as 32-bit applications on a 64-bit operating system and are always executed under WOW64 and the 32-bit common language runtime (CLR). 32-bit applications that are built on the .NET Framework 4 or later versions also run under WOW64 on 64-bit systems.

دوست عزیز ترجمتون مشکل داره . در متن فوق عنوان شده که نرم افزار 32 بیتی در سیستم های 64 بیتی تحت wow64  نصب و اجرا میشه و ربطی به 64 بیتی بودن ویژوال استودیو نداره
توسط (3,062 امتیاز) 1

استاد عزیز

شما درست میفرمایید 

در انگلیسی چیزی بنام idiom هست یعنی اصطلاح و منظور بنده پاسخ دادن به کاربر بود

در کشورهایی که بزبان انگلیسی صحبت میکنند 50درصد مکالمات در حوزه اصطلاحات هستش  و در جمله بالا بنا به سوال کاربر  بنده ترجمه مفهمومی انجام دادم تا کاربر متوجه پاسخ بشه 

تو خط اول کلمه اول  نیز اشاره شده All applications**** یعنی تمام برنامه ها که شامل ویزوال استودیو هم میشه ***من هم بخاطر اینکه سوال کننده متوجه بشه اونو داخل پارانتز گذاشتم

wow64  یا Windows-on-Windows 64-bit نیز شبیه ساز داخلی سیستمه که برنامه های 32 بیتی که قابلیت اجرا در 64 بیتی را داشته باشند رو اجرا میکنه 

واقعیت نیز همینطوره الان اکثرا سیستم ها چه خانگی چه اداری 64 بیتی هستن الان تمام سیستم هایی که بفروش میره حداقل رم 4 رو دارن 

wow64  یا Windows-on-Windows 64-bit نیز شبیه ساز داخلی سیستمه که برنامه های 32 بیتی که قابلیت اجرا در 64 بیتی را داشته باشند رو اجرا میکنه 

ویرایش شده توسط
توسط (7,164 امتیاز) 4 7 141
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,920 کاربر

دسته بندی ها

...