0 امتیاز
با سلام حضور اساتید محترم خیلی سعی کردم برنامه‌های بسازم که قرار ملاقات با آلارم داشته باشه تاریخ ها باهم نمیخونن اگه بشه یه مثال بزنید ممنون میشم
بسته شده

2 پاسخ

+3 امتیاز

بهترین پاسخ

سلام

این برنامه میتونه به عنوان یاداور قرار ملاقات ها یا یاداوری زمان انجام کارها رو انجام بده
البته در این مورد از دیتابیس استفاده نکردم برای استفاده طولانی مدت میبایست اطلاعات در دیتابیس ذخیره گردند
اما میشه بدون دیتابیس هم کا رو راه انداخت مثلا
تاریخ رو در رجیستری قرار میدیم و یه تایمربرای فرم اضافه میکنیم
ولی این مورد نیاز به دسترسی ادمین داره تا جایی که میتونم برای برنامه های ساده که کاربر پسند باشه این گزینه رو بکار نمیبرم-دور نشیم...

یه فرم ساده که تاریخ و ساعت ها رو با استفاده از کمبو باکس و تکست باکس تنظیم کردم و یه اهنگ از درایو g با پسوند ویو بهش دادم 

از تایمر برای کنترل اعتبار سنجی زمان استفاده کردم

با تاریخ شمسی نیز کار میکنه 

امیدوارم مورد استفادت قرار بگیره

http://www.w3-farsi.com/forum/?qa=blob&qa_blobid=2564769672603214795

استاد عزیز ممنونم تست کردم درسته فقط میشه کاری کنید تو استارت آپ هم قرار بگیره
توسط (171 امتیاز) 1 10

بلی این کدها یکی برنامه رو تو استارت اپ میزاره یکی هم از استارت اپ حذف میکنه

Microsoft.Win32.RegistryKey key = Microsoft.Win32.Registry.CurrentUser.OpenSubKey("SOFTWARE\\Microsoft\\Windows\\CurrentVersion\\Run", true);
        key.SetValue("Reminder-Alarm", @"Your application path.exe\\After install");

Microsoft.Win32.RegistryKey key = Microsoft.Win32.Registry.CurrentUser.OpenSubKey("SOFTWARE\\Microsoft\\Windows\\CurrentVersion\\Run", true);
        key.DeleteValue("Reminder-Alarm", false);

توسط (7,164 امتیاز) 4 7 141
+2 امتیاز

یا از این کد استفاده کنید

RegistryKey rk = Registry.CurrentUser;
            RegistryKey StartupPath;
            StartupPath = rk.OpenSubKey(@"Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run", true);
            if (StartupPath.GetValue("appname") == null)
            {
                StartupPath.SetValue("appnamr", Application.ExecutablePath, RegistryValueKind.ExpandString);
            }

سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,920 کاربر

دسته بندی ها

...