0 امتیاز
w_ac.CName = (DataGrid_Customerr.SelectedCells[1].Column.GetCellContent(item) as TextBlock).Text;

با استفاده از این دستور من اطلاعاتی رو از دیتا گریدم میگیرم و برای نمایش به تکس باکس ارسال میگنم

ولی بعضی از اطلاعات من داخل دیتا گریدم نیوردم یعنی لازم نیست که بیارمشون ولی برای ویرایش میخوام اونا رو هم نمایش بدم

بجای دیتا گرید من مستقیم از دیتا بیسم اطلاعات رو فراخونی کنم و به تکس باکس  هام و کمبو باکسم اطلاعات رو  ارسال کنم !!؟؟؟؟ شرط ای دی هم حفظ بشه !؟؟ تا معلوم شه با سلکت کردن چه چیزی باس ویرایش بشه ؟؟!!

2 پاسخ

+2 امتیاز

سلام

دوست عزیز

اما نمیدونم بمنظورتون رو گرفتم یا نه در این برنام  اگه دیتاگریدویو  نباشه باید چند شرط رو به پروژه اضافه کنی

مثلا باید سری ای دی ها دستت باشه بیا بتونی توی یه لیست به کاربر نشنون بدی

مثلا اینجا از دیتاگرید استفاده نکردم و اطلاعات فقط از طریق ای دی فراخوانی میشن اما اگه ای دی دستتون نباشه فراخوانی اناجم نمیشه

http://www.w3-farsi.com/forum/?qa=blob&qa_blobid=1667535925823096470

if (textBox1.Text.Trim()==string.Empty)
            {
                return;
            }
            else
            {

cnn.Open();
                OleDbCommand cmm = new OleDbCommand("select * from tbltest where ID=@id", cnn);
                cmm.CommandType = CommandType.Text;
                cmm.Parameters.AddWithValue("@id", textBox1.Text);
                OleDbDataReader rdr = cmm.ExecuteReader();
                if (rdr.Read())
                {

textBox2.Text = rdr["famil"].ToString();
                    textBox3.Text = rdr["tell"].ToString();
                    comboBox1.Text = rdr["city"].ToString();
                }
                cnn.Close();
            }

دوست عزیز الان تو مسافرتم بیزحمت شما تلاشتونو بکنید برگشتم حتما براتون حل میکنم

توسط (7,164 امتیاز) 4 7 141
مچکر.
توسط (128 امتیاز) 5
0 امتیاز

سلام دوباره 

امیدوارم  ایندفه مشکلت حل بشه 

http://www.w3-farsi.com/forum/?qa=blob&qa_blobid=8231412829991058096

دوست گرامی ممنونم بابت وقتی که میزاری ُ من دو تا فرم دارم تو :

فرم۱ ( یه دیتا گرید هست ک اطلاعات مورد نیاز رو نمایش میده. مثل :  کد ُ  نام ُ شهرُ فامیلی ُ شماره تلفن ُ جنسیت . و سه تا هم دکمه داره برای ثبت اطلاعات ُ ویرایش ُ خروج )

فرم ۲ ( میتونیم اطلاعات کاربر رو بگیریم و ثبت کنیم مثل  : کد ُ  نام  ُ فامیلی ُ  شهر که کمبو باکسه ُ  سن ُ شماره تلفن ُ جنسیت ُ قد ُ گروه خونی ُ تلفن دوم ُ و ... )

{ البته کد identity و اتوماتیک یکی یکی خودش افزایش میکنه }

میخوام وقتی که از فرم ۱ به روی اون کاربر مورد نظر کلیک کردیم و دکمه ای ویرایش رو زدیم ما رو منتقل کنه به فرم ۲ ولی با این تفاوت که اطلاعاتی که قبلا کاربر وارد کرده رو در تکس باکس ها ُ رادیون باتن ها ُ و کمبوباکس نمایش بده . )‌ٔ نمیدونم چقدر تونستم که مفهومو برسونم ممنم بابت زحمتون .

( در کل اطلاعاتی که  داخل دیتا گرید من هست خیلی کمتر از اطلاعاتیس که از کاربر موقع ثبت نام میگیرم )‌

ویرایش شده توسط
توسط (128 امتیاز) 5

دوست عزیز

من توی این لینک مشابه همون چیزی که خواستدی رو براتون فرستادم

http://www.w3-farsi.com/forum/?qa=blob&qa_blobid=8231412829991058096

اطلاعاتی که تو فرم اول دارین رو باکلیک به فرم 2 میفرسته و تو همون کمبو باکس و رادیو باتن نشون میده

برای دیتاگرید هم هرگونه داده که دارید یعنی داده های دیتابیس رو به تعداد تیبل و فیلد با دیتاگرید ست کردم

توسط (7,164 امتیاز) 4 7 141
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,919 کاربر

دسته بندی ها

...