0 امتیاز
سلام .. دوستان من یه نرم افزار طراحی کردم و میخوام تحت شبکه بزارم حالا دوتا مسئله پیش میاد : ۱- چکار کنم دیتا بیس رو از روی یه سیستم دیگه بخونه؟ ۲- چجوری اگه خود نرم افزار رو بزارم تحت شبکه و دوتا کاربر همزمان خواستن اونو باز کنن جواب بده ؟ ممنون بابت وقتی که گذاشتید.
بسته شده

1 پاسخ

+1 امتیاز

بهترین پاسخ

سلام

اگه سیستم شما لازمه همیشه روشن باشه بهترین روش سوکت نویسی هست اما سوکت نویسی رو بخوایی کار کنی باید مهارت استفاده از ترد و دلیگیت لیست ها رو داشته باشی

اما اگه چند تا کامپیوتر در یه شرکت کوچیک هست میتونید دیتابیس رو روی یکی از سیستم ها به شراک بزارید و کانکشن استرینگ رو بهش بدی

Provider=Microsoft.ACE.OLEDB.12.0;
Data Source=\\server\share\folder\myAccessFile.accdb;

و یا

<?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?> 
<configuration> 
    <configSections> 
    </configSections> 
    <connectionStrings> 
        <add name="Egyptic.Properties.Settings.EgypticConnectionString" 
            connectionString="Data Source=192.168.1.2;Initial Catalog=Egyptic;Integrated Security=True" 
            providerName="System.Data.SqlClient" /> 
    </connectionStrings> 
</configuration> 

ضمن اینکه پورت هم یادت نره

Data Source=192.168.1.12,1433;

خود نرم افزار رو هم میتونی به اشتراک بزاری اما اونطوری سیستم خودت امنیت نداره کافیه به دیتابیس رمز بدی تمومه

حتی اکسس هم جواب میده تا 10 نفر مشکلی پیش نمیاد

اما بهتره مثلا 20 نقر دارن کار میکنن 2 تا تیبل داشته باشی و هر تیبل رو به 10 نفر بدی

ممنون بابت راهنمایی خوبت پس جای سرور اسم کامپیوتر رو می نویسم و بقیش هم آدرس دیتا بیس میشه ولی دیتا سورس رو کجا و چکار کنم قبل این بنویسمش؟ انشالله امتحانش میکنم و نتیجه رو میگم و اگه مشکلی پیش اومد مزاحم میشم.
توسط (197 امتیاز) 6 20
دوست عزیز من به دوستان قبلی هم گفتم برای پیشرفت نباید از بایندینگ و دیتاست استفاده کرد من پروژه های بسیاری تو سیستمم دارم هنوز از دیتاست استفاده نکردم چون پشت پرده یه سری کدهارو به سیستم اضافه میکنه و کسی که در حال یادگیری هست گنگ میمونه

بهتره همش رو کدنویسی کنی
توسط (7,164 امتیاز) 4 7 141
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,919 کاربر

دسته بندی ها

...