+1 امتیاز
سلام، من میخوام یک برنامه تحت شبکه با سی شارپ بنویسم که در آن  sql server در یک کامپیوتر نصب و سایر سیستم ها به آن وصل شوند. بانک برنامه با استفاده از تکنولوژی LINQ هست. تمام اقداماتی که در کامپیوتر سرور باید انجام شود از قبیل تنظیمات sql، تنظیمات فایروال و ساخت یوزر و.. انجام شده و کانکشن مربوط به آن ایجاد شده. چطوری اون کانکشنی که ساختم را یابد در LINQ کامپیوترهای کلاینت اعمال کنم؟؟

1 پاسخ

+2 امتیاز

سلام دوست عزیز

در SQL Server Configuration Manager، در قسمت کنسول، پیکربندی شبکه SQL Server را باز کن

در قسمت کنسول، روی Protocols برای <instance name> کلیک کن

در قسمت جزئیات، روی پروتکل که میخواهید تغییر دهید، راست کلیک کرده و سپس روی Enable یا Disable را کلیک کنید.

در قسمت کنسول، SQL Server Services را کلیک کنید.

در بخش جزئیات، روی SQL Server کلیک راست کنید (<instance name>)، سپس روی Restart کلیک کنید تا سرویس SQL Server متوقف شود و مجددا راه اندازی مجدد شود

و یا از طریق دستوری ssms رو فعال کن

GO E

بعد پورت و ای پی رو ست کن 

ریموت هم تیکش زده شه

GO E

XEC sp_configure 'remote access', 1 ; GO RECONFIGURE ; GO

سلام، ممنون بابت پاسخگویی شما

اما سوال من یک چیز دیگه هست

ببینید الان تنظیماتی که شما فرمودین رو انجام دادم و در نهایت بعد ساخت یک یوزر و... ، یک کانکشن میسازیم.

حالا این کانکشن که ساخته شد باید در برنامه ای که در کامپیوتر کلاینت قرار دارد قرار بگیرد.

سوال من اینه که بانک اطلاعاتی من با استفاده از LINQ هست، چطوری این کانکشن ساخته شده را در آن اعمال کنم؟
توسط (104 امتیاز) 3

برای کارهایی که تحت شبکه هست اگه زیادی پیچیده نباشه یعنی مثلا 10 تا کاربر باشن اکسس عالی جواب میده مگه یه شرکت در عرض یکسال چند رکورد خواهد داشت تا 3میلیون رکود خوبه دیگه

البته من پیشنهاد میدم تشخیص با خود شماست ما اکثر مغلوب اسم میشیم اکثر مردم خیال میکنن ایفون گوشی خیلی پیشرفته ای هست درسته دارای تکنولوژی هست  اما نه به اندازه قیمتش

ادمهای موفق برای امکانات پول میدن نه برای مارک

گوشی من هانر 8 امکاناتی داره که ایفون 8 نداره مثل فیلمبرداری با فریم بالا عکس 3d اگه گوشی گم شد میتونید از 2 راه پیدا کنید اگه داخل منزل بود با صدا کردن گوشی بهتون جواب میده اگه بیرون بود از طریق حساب کاربری -کلیدمخفی-کارکردن با 2 برنامه همزمان و...ولی مارک باعث میشه خیلی ها بدون توجه به کرکرد جنس اونو بخرن خیلی ها رو دیدم بخاطر پز دادن رفتن ایفون خریدن تا 2 سال غیر از عکس گرفتن کار دیگه ای باهاش نمیکردن

یه مثال دیگه:

توی خیلی جاها زبانهای برنامه نویسی رو مقایسه میکنن که این درست نیست

چون الان تو کشور یه برنامه نویس شاید هم دهها برنامه نویس یکی رو میگم یه برنامه ویندوزی با بیسیک ساخته 25 میلیون تومن قیمت داره؟!!!!

اسمش رو نمیگم تبلیغ میشه 

شاید اون برنامه رو بتوان با هر زبمونی نوشت ولی اگه حتی توی زبان x استاد باشی بتونی شاخ ترین برنامه هارو بسازی

االان برخی شرکتها اگهی مناقصه دادن که نیاز داریم که مثلا یه برنامه حسابداری برامون طراحی کنن برنامه نویس زنگ میزنه مدیر شرکت هم میگه عاغــــــا میخاییم با sql server باشه این فرد نمیدونه که مشکل این شرکت با کسس یا اس کیو لایت و یا اورکل بهتر حل میشه 

اوراکل جدیدا نسخه ای طراحی کرده داراری سیستم هوشمند که بطور اتوماتیک باگ ها رو فیکس میکنه

حال نمیدونم چرا sql رو انتخاب کردیداین دیتابیس برای شرکتهای بسیار بزرگه مثل اینکه مثلا یه لیون اب رو داخل پارچ ببری اینور و انور 

ببخش زیادی صحبت کردم

اگه توی پروژه شما وقتی برنامه اجرا میشد مشکلی نداشت کافیه توی هر سیستمی نصب شد دیتابیس رو توی برنامه اتچ کنید یادتون نره توی اخرین اجرا از ریلیز اجرا بگیری و برای ستاپ از پوشه ریلیز فایل بگیری

وقتی sql سرور توی سیستم مقصد ران باشه و دیتابیس رو بهش وصل کنید برنامه مشکلی نخواهد داشت

توسط (7,164 امتیاز) 4 7 141
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,920 کاربر

دسته بندی ها

...