0 امتیاز

سلام دوستان

می خوام از طریق کد زیر عکس پرسنلی کاربر را که در یک پوشه کنار پروژه وجود دارد را با عکس جدید جایگزین کنم ولی خطا میده و عکس قبلی رو حذف نمی کنه تا عکس جدید بتونه کپی بشه، لطفا راهنمایی کنید:

if (Directory.Exists(Application.StartupPath + "\\Asnad\\" + txt_mellicode.Text))
                {
                    if (StudentPic.Image != null)
                    {
                        string FilePatch = Application.StartupPath + "\\Asnad\\" + txt_mellicode.Text;
                        string tasvirname = (txt_mellicode.Text + "_" + "pic" + ".JPG");
                        picturname = tasvirname;
                        editestudent();
                        StudentPic.Image.Save(FilePatch + @"\" + tasvirname);
                        FarsiMessage.Show("ثبت تغییرات با موفقیت انجام شد", "ویرایش اطلاعات", FarsiMessageBoxButtons.OK, FarsiMessageBoxIcons.Information);
                    }
                    else
                    {
                        editestudent();
                    }
                }

بسته شده

1 پاسخ

+2 امتیاز

بهترین پاسخ

سلام لطف کنید سورس رو بزراید بررسی بشه چون اون اساتیدی که میخان جواب بدن اگه بخان برای متد بالا دیتابیس بسازن و متدهای فراخوانی شاید نیم ساعت زمانبر باشه اما اگه سورس رو بزارید همون زمان برای برطرف کردن مشکل بکار میره

اما همینطوری من کدهارو نگاه کردم شما دستور حذف فایل قبلی رو ندادین که؟

یه راه مثل این اگه منظورتون تصویر همنام هست اگه همنام هست روش اخر

string file = @"C:\subfolder\test.txt";
if (Directory.Exists(Path.GetDirectoryName(file)))
{
    File.Delete(file);
}
میتونید با این اون فایل قبلی رو پاک کنید و اسم فایل رو از پیکجر باکس یا تکس باکس بگیرید

یا این

try
        {
          File.Delete(path2 + "*.*");
          EventLog.WriteEntry("Files found in ExcelWork dir. All files deleted.", EventLogEntryType.Warning);
        }
        catch (Exception e)
        {
          EventLog.WriteEntry("ERROR: Files found in ExcelWork dir. Unable to delete files. INFO: " + e, EventLogEntryType.Warning);
        }

یا اینکه تصویر جدید را overwrite کنید این همون متد هست تصویر قبلی همنام  حذف میشه

File.Copy(ImagePathTB1.Text, Environment.CurrentDirectory + @"\Saved Projects\I001.png", true);

سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,920 کاربر

دسته بندی ها

...