0 امتیاز

درود بنده یک فایل دی ال ال دارم که به شدت بهش نیاز دارم این فایل محاسبات نجومی رو انجام میده و شرکت ارائه دهنده ی این فایل تمام سورس کد هاشو مربوط به C++ در اختیار عموم و بر روی وبسایتشون قرار دادند ولی من میخوام از این دی ال ال در سی شارپ استفاده کنم 

چجوری باید ایمپورت کنم این فایل رو ؟ چطور باید از توابعش خبر دار بشم؟ البته یک فایل پروژه به زبان MQL دارم که در اون این فایل به راحتی ایمپورت شده ولی نیاز جدی دارم که وارد سی شارپ بکنم

اگر هم نشد چطور باید وارد سی پلاس پلاس بکنم این فایلو؟

ممنون

دانلود فایل

1 پاسخ

+1 امتیاز

سلام دوست عزیز

برا وارد کردن دی ال ال به پروژه تون کلید ترکیبی Ctrl+Alt+L رو بزنید. پنجره سولوشن اکسپلورر ظاهر میشه. اونجا تو فایل های پروژتون دنبال کلمه رفرنس باشید. روش راست کلیک کنید و add Refrence رو بزنید . بعد تو پنجره ظاهر شده با browse میتونید فایلتون رو انتخاب کنید.به این صورت به پروژتون اضافه میشه. بعد تو قسمت کد هاتون بالای همون قسمت using به این صورت بنویسید.

using dllName;

برا اینکه بتونید توابع رو هم ببینید تو همون بخش رفرنسها که دی ال ال تون اضافه شده روش راست کلیک کنید و گزینه View in Object Browser رو بزنید.

یه پنجره باز میشه به اسم Object Browser که تو ستون سمت چپ باز رفرنستون رو انتخا میکنید و تو ستون سمت راست متد هاشو میاره براتون.

اگه بازم نتونستید متوجه بشید بگیر با عکس توضیح بدم

https://social.msdn.microsoft.com/Forums/vstudio/en-US/7335e470-ed70-40e7-a93e-7861879fede9/referencing-a-dll-quotplease-make-sure-that-the-file-is-accessible-and-that-it-is-a-valid?forum=vbgeneral

اینجا جواب ها رو خودتون یه بار ببینید.

پروژه رو یه بار 32 بیتی کنید ببینید بازم خطا میده؟

منم تو اسکیولایت همچین مشکلی داشتم با 32 بیتی کردن درست شد.
توسط (197 امتیاز) 11
درود

هر کار کردم به رفرنس معتبر تبدیل نشد ولی خوشبختانه تونستم از طریق ایمپورت دی ال ال استفاده کنم ازش

ولی خیلی جاها که سرچ کردم چنین چیزی قابل انجام هست ، به هر حال ایمپورت کردیم

خیلی ممنونم از شما
توسط (105 امتیاز) 3
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,920 کاربر

دسته بندی ها

...