0 امتیاز
سلام

لطفأ یک دیتابیس بهم معرفی کنید که دردسری برای مشتری نداشته باشه و تعداد رکوردهاش هم حداقل 800000 رکورد باشه .

من نمیخوام مشتری جز دات نت فریم ورک چیز دیگری نصب کنه  و به راحتی به دیتابیس متصل بشه .

چون الآن با SQl Server کار کردم و کل اطلاعات هم توی این بانک هست لطفأ بانکی پیشنهاد بدید که شبیه به همین باشه کارکردنش و از LINQ , ADO هم پشتیبانی کنه

من احساس میکنم جوابم SQLite هست ولی میخوام مطمئن بشم .

ممنون بابت وقتی که میگذارید .
بسته شده

1 پاسخ

+1 امتیاز

بهترین پاسخ

سلام

اکسس بهترین گزینه هست تا 5 میلیون رکورد و 2 گیگ رو ساپورت میکنه و فک نکنم تا 2 میلیون رکورد مشکلی بوجود بیاد

تو سیستم مقصد باید یا افیس نصب باشه و یا انجین اکسس 60 مگ هست

قبلا در این سایت مفصل توضیح دادم اما نتونستم پیداش کنم الان یه دیتابیس دارم 500 هزار رکورد داره میخایی بفرستم تست کنید بدون هیچ مشکلی اجرا میشه

البته sqlite سریعتر از اکسس هستش اما نمیشه رمزگذاریش کرد اما میتونی رمزنگاریش کنی که در این مورد کمی افت سرعت خواهید داشت

و مشکل sqlite اینه که چندین کاربر همزمان نمیتونن روی این دیتابیس داده درج کنن --و  مولتی تردیگ رو پشتیبانی نمیکه

و یه مطلب--از لحاظ این  که SQLite یک بانک اطلاعاتی Native است. اگر برنامه‌ی  شما برای حالت Any CPU تهیه شده است، در سیستم‌های 32 بیتی نیاز است تا DLL مرتبط SQLite را اتچ کنید و در سیستم‌های 64 بیتی DLL مرتبط 64 بیتی آن نیاز هست

در اینجا میتونید تفاوتها و برتری هرکدام رو ببینید

https://db-engines.com/en/system/Microsoft+Access%3BSQLite

البته اینجا یه تستی انجام شده ظاهرا اکسس از sqlite هم سریعنره

https://stackoverflow.com/questions/6470469/how-fast-is-sqlite-compared-to-microsoft-access-mdb

از لحاظ عملکرد اکسس2016 و 2007 هیچ تفاوتی باهم ندارن ---شما آفیس 2007 رو نصب کن چون با شماره سریال فعال میشه و ویژوال استودیو کرک رو تشخیص میده تنها نسخه آفیس که با سریال فعال میشه نسخه 2007-2003 هستش ----و حتما انجین اکسس رو قبل از آفیس نصب کن اگه سیستم شما 64 بیتی هست انجین تفاوتی نداره 32باشه یا 64 اون موقع مشکلت حله رو سیستم مقصد هم اکثرا افیس نصب هست
توسط (7,164 امتیاز) 4 7 141

سپاسگذارم بابت راهنماییتون

مشکل از کانکشن استرینگ بود که آخرش اومدم با خود ویژوال اونو باز کردم و از خودش استرینگ گرفتم و کپی کردم .

heart

توسط (197 امتیاز) 6 20
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,919 کاربر

دسته بندی ها

...