0 امتیاز

سلام

نمیدونم جریان چیه و چه خبر شده اینجا 

قبلا خوب سوالات جواب داده میشد ولی نمی دونم این سوال چندمه سه یا چهار که هیچ خبری نیست .......... :(

سوالم اینه که چطوری به مقدار تکست یه کومبوباکس که توی گریدویو استفاده کردم و انتخاب شده ، دسترسی پیداکنم /

تا به حال از این کدها استفاده کردم و هیچ به هیچ ...

int ij = dataGridView2.CurrentRow.Index;
                //string rts = dataGridView2["ToolDis1",ij].Value.ToString();

string SelectedText = Convert.ToString((dataGridView2.Rows[dataGridView2.CurrentRow.Index].Cells["ToolDis1"] as DataGridViewComboBoxCell).FormattedValue.ToString());
                int SelectedVal = Convert.ToInt32(dataGridView2.Rows[0].Cells["ToolDis1"].Value);
                DataGridViewComboBoxCell cell = dataGridView2[1, ij] as DataGridViewComboBoxCell;
                string val2 =Convert.ToString(cell.Value);
                dt.Columns.Add("ItemNo");
                dt.Rows.Add();

dt.Rows[0]["ItemNo"] = dataGridView2["ToolDis1", 1].Value;
                MessageBox.Show(dt.Rows[0]["ItemNo"].ToString());

من تنها مرجع کمکیم اینجاست .

پس خواهش میکنم کمکم کنید . ممنون میشم

1 پاسخ

0 امتیاز

سلام دوست عزیز 

زندگی خیلی سخت شده قبلا اگه 6 ساعت کار میکردی الان باید 12 ساعت کار کنی

سوالاتی که پرسیده میشه اگه تیکه کد باشه جواب داده میشه اکثرا دوستان سوالاتی میپرسن که خودش یه پروژه هست مثلا دوستی پرسیده بود چطور باید مدیریت کاربران درست کرد من راهنماییش کردم اما نتونستن پروژه رو ادامه بدن منم اگه مشکلی داشته باشم پروژه خودمو تا یجایی ادامه میدم سورس رو میزارم میگم اساتید تکمیل کنن ولی اینطور نیست شاید برای برخی پروژه ها چند ساعت وقت بزاریم برای تیکه کدها اما نه

و گاها کدها بعنوان سوال  نیمه کار تو سوالات ارسال میشه و اون شخصی که میخاد جواب بده باید دوباره از اول همه رو کدنویسی کنه که این خیلی زمانبره

بهر حال ببین برای لود کمبو باکس باید یه متد جدا بنویسی نمیشه همزمان با سایر سلوس های دیتاگرید لود بشن

ببینید

سورس رو هم میزارم امیدوارم مشکلتون حل بشه

http://www.w3-farsi.com/forum/?qa=blob&qa_blobid=15128156337586454463

نه دوست عزیز

منظورم انتخاب کمبو باکس هست

آیتم انتخاب شده کمبو باکس رو میخوام بدونم چیه ...

حالا هرجوری که هست ، برای مثال عرض کردم پیام

ولی درکل میخوام توی هر ردیفی که یه آیتم از کمبوباکس انتخاب میشه من بدونم چه متنی انتخاب شده .
توسط (197 امتیاز) 6 20

مشکل من با این کد حل شد :

DataGridViewComboBoxCell dgvcmbcell = dataGridView2["ToolDis1", 0] as DataGridViewComboBoxCell;
                String strtext = dgvcmbcell.EditedFormattedValue.ToString();

ولی حالا یه مشکل دارم

این کد رو توی چه رویدادی از گریدویو بزارم تا هروقت که کمبوباکسی که توی گریدویو دارم تغییر کرد ، این کد عمل کنه ؟ :(

توسط (197 امتیاز) 6 20
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,919 کاربر

دسته بندی ها

...