0 امتیاز

سلام:

من یک پروژه سی شارپ  تحت شبکه نوشتم(ENtity) و میخوام پروژه رو در سیستم دیگه اجرا کنم و برای همین خاطر کانکشن استرینک را بر مبنای تحت شبکه تنظیم کردم و رشته اتصال رو از AppConfig حذف کردم، رشته اتصال رو از رجیستری می گیره خطا زیر رو می ده.قبلا اینکار رو می کردم مشکلی رخ نمی داد الان نمی دونم چه اشتباهی می کنم خطا زیر رو میده؟؟

ضمناً در حال عادی که رشته اتصال در AppConfig هست و حتی رشته رو از رجیستری می خونه ولی مشکلی در ارتباط با بانک ندارم.

نمیدونم درست توضیح دادم یا خیر!!
 متن خطا:

Additional information: The context is being used in Code First mode with code that was generated from an EDMX file for either Database First or Model First development.  This will not work correctly. To fix this problem do not remove the line of code that throws this exception. If you wish to use Database First or Model First, then make sure that the Entity Framework connection string is included in the app.config or web.config of the start-up project. If you are creating your own DbConnection, then make sure that it is an EntityConnection and not some other type of DbConnection, and that you pass it to one of the base DbContext constructors that take a DbConnection. To learn more about Code First, Database First, and Model First see the Entity Framework documentation here

1 پاسخ

0 امتیاز

سلام چرا کانکشن استرینگ رو به رجستری دادید؟

البته نظر شما محترمه اما متداول نیست

ضمنا در سیستم مقصد ایا sql نصب کردید؟

شرایط ستاپ گرفتن برای اینکه خطا نده یکیش همین کانکشن استرینگه

برخی شاخه های رجستری مختص سیستم هستن حتی با ادمین هم رایت نمیشن

شما یبار با دسترسی ادمین برنامه رو اجرا کنید

و اینکه خروجی رو با چه برنامه ای گرفتید

الان این خطا چی میگه؟
توسط (152 امتیاز) 3 15
میخوام مشکلم سریع حل بشه وقت زیاد ندارم. یک مسیر ارتباط معرفی کنید ارتباط مستقیم داشته باشیم تا راهنمایی کنید.تلگرام من asia1365@
توسط (152 امتیاز) 3 15
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,919 کاربر

دسته بندی ها

...