0 امتیاز

با سلام .علت خطا زیر چیست که مانع از اجرا شدن برنامه چه با یا بدون دیباگ می شود ؟ ممنون .

Error 12 Unable to copy file "obj\x86\Debug\Tr3_4.exe" to "bin\Debug\Tr3_4.exe". The process cannot access the file 'bin\Debug\Tr3_4.exe' because it is being used by another process

بسته شده

1 پاسخ

+1 امتیاز

بهترین پاسخ

سلام دوست عزیز دلایل زیادی ممکنه داشته باشه

شما احتمالا از api  هایی استفاده کردید که با دسترسی های مانند ضبط صفحه کلید یا دسترسی به حافظه پردازنده کار میکنید 

دفندر ویندوز خودکار بعنوان ویروس شناسایی میکنه

و یا قسمتی از کد پاک شده

ویا زیاد دیباگ کردید در اینصورت یه بار rebuild کنید

دوست عزیز برای گرفتن جواب حتما این موارد رو در نظر داشته باشید

وقتی دارید روی یه پروژه کار میکنید اگه خطا نکنید یاد نخواهید گرفت پس نترسید

پروژه ای که کار مکنید رو تو محل سوال اپلود کنید

اگه تکه کده حتما لازم نیست پروژه باشه یه تصویر از تکه کد بزارید

مطلب اصلی

در شروع سوال بگید از کدوم ورژن ویژوال استودیو استفاده میکنید

چون 2017 برخی متدها هستند تو ورژنهای قبلی اجرا نمیشن

اگه سوال در مودر دیتابیس هست نوع دیتابیس و اطلاعات مربوط به اون

یعنی طوری باشه طرف مقابل درک کنه

اما از لحاظ سوال کننده سوالی که تو ذهنش هست و براش شفافه با گمان اینکه استاد نیز به ای موضوع اگاهه نصفهنیمه سوال رو مطرح میکنن و نتیجه نمیگیرن

خب  رسیدیم سوال شما

من از ویژوال استودیو2017 استفاده میکنم بجز 2015 ورژنهای پایین بازش نمیکنن تنها 2015 هستنش که پروژه های بالاتر از خودشو باز میکنه مثلا ویژوال 2008 پروژه 2010 رو باز نمیکنه

الان کافیه open with بزنی و با نوت پد بازش کنی و کدها رو توی پروژه خودتون کپی کنید

نکته مهم

هر پروژه که دانلود کردید فایل اجرایی اونو پاک کنید بعد از اولین اجرا و مشاهده کدها اجراش کنی

هر چند این انجمن جناب مهندس ابراهیمی و دوستان فروم رو بررسی میکنن اما جاهای دیگه خصوصا ساتهای خارجی حتما اونو در نظر داشته باشید
توسط (7,164 امتیاز) 4 7 141
استاد گرامی من از ورژن 2010 ویژوال استودیو استفاده می کنم . ممنون از شما و وقتی که گذاشتید
توسط (111 امتیاز) 4
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,919 کاربر

دسته بندی ها

...