0 امتیاز
سلام خدمت همگی .

من از دیتابیس SQL در برنامه خودم استفاده کردم . ویندوز لپتاپ منم 10 64 بیتی هست . حالا وقتی میرم برنامه رو برای کسای دیگه نصب کنم خطا bcrypt.dll  میده . البته توی ویندوز های 7 ، 64 بیتی . با اینکه sqllocaldb 2017 هم نصب میکنم بازم این خطا میاد  . ولی تو ویندوز های نسخه بالاتر این مشکل پیش نمیاد . از طرفی هم sqllocaldb 2017 نسخه 32 بیتی هم پیدا نکردم که رو سیستم های 32 بیتی انجامش بدم .

تو تنظیمات برنامه  SQL server  وقتی دیتابیس رو اضافه کردم قسمت Level  ، از 2017 به 2012 تغییر دادم ولی بازم مشکل دارم .
اگه اطلاعاتی در این خصوص دارید ممنون میشم کمکم کنید .
بسته شده

2 پاسخ

+2 امتیاز

بهترین پاسخ
یه مورد کلی برای همه برنامه نویسان

در هر پروژه ای که لازمه به عنوان پروژه تجاری انجام بشه مثلا قرار دیتابیسی داشته باشید که 1میلیون رکورد داشته باشه

اصول کار اینه که جدلو صفحه بندی بشه و مثلا توی صفحه اول یا اصلی 50 رکور به نمایش در بیاد یا اصلا 100 رکورد

خوب در این صورت اگر دیتابیس شما داراری 4میلیون رکور هم که باشه در کسری از ثانیه لود میشه

البته sql کاربردش برای پروژه های بسیار بزرگه اگه شرکتی یا مغازه ای سالانه مثلا 10000 رکورد داره اکسس حتما جوابگوی اون هستش یا قرار کمتر از 9 کار بر روی دیتابیس کار کنن بازم جوابگو هست

برای اثبات موضوع دیکشنری که داشتم دهها بار کپی کردم تا دیتابیس رکوردش به 9 میلیون رسید ازش یه اجرا گرفتم و یه جستجو فیلم رو ببینید

https://www.aparat.com/v/t9QuS

حال در صورتیکه این دیتابیس چنین قدرتی داره چرا میخایید با مشکلات sql دست و پنجه نرم کنید من تو سیستم خودم برنامه رو با هزارن مشقت ساختم پس از تغییر ویندوز به هیچ عنوان دیتابیس اتچ نشد خیلی از مهندسین هم به پروژم نگاه کردن نتیجه==0

این شد که تصمیم گرفتم کلا با اکسس کار کنم و یا اگر بحش امنیت مطرح نباشه sqlite

نکته ظریف===اگر با ویژوال استودیو2008 کار کنید هر پروژه ای رو بسازید حتی sql  بدون شک روی همه سیستم ها بدون مشکل کار میکنه

میخایید یه 2008 نصب کنید و تست کنید کار کردن باهاش خیلی حس خوبی میده
0 امتیاز

سلام 

توضیحات شما کمه

نگفتید نحوه ارتباط با دیتابیستون چطوریه ایا دیتابیس رو توی فرم بایند کردید 

یا کدنویسی کردید و کانکشن استرینگ رو چطور نوشتید

پاسخ شما رو کلی میگم چون جزییات رو ندارم

اگه از این کلاس استفاده کردید مشکل مربوط به اونه

System.Security.Cryptography

SQL Server 2017 Express LocalDB در ویندوز 7 پشتیبانی نمی شود

اگه قرار یکی یا چند نفر محدود از این برنامه استفاده کنن چرا از اکسس استفاده نمیکنید تا 8 میلیون رکورد رو ساپورت میکنه و تا 6 میلیون رکورد رو من تست کردم در جستجو در عرض 6 ثانیه جواب میده و sql 4 4 ثانیه هست

ممنون از راهنمایی شما .

من از تو SQL دیتابیس ساختم و بعد ساختش اومدم توی ویژوال 2017 اضافه کردم . و وقتی اضافه کردم از طریق دیتاست تو پروژه خودم افزودمش .

پروژه من یک پروژه بانکداری هست و چون میخوام دیاگرام هایی ایجاد کنم که جدول ها با هم در ارتباط باشه و همچنین میخوام از قسمت View اس کیو ال هم استفاده کنم . به همین خاطر از SQL استفاده کردم . از طرفی با Access هم زیاد کار نکردم  . دوتا پروژه انجام دادم و بخاطر همین موضوع ناچار شدم که ویندوز 8 یا 10 نصب کنم تا پروژه اجرا بشه .

ولی طبق گفته شما از نسخه 2008 استفاده کنم ببینم چی میشه . آخه تو همین نسخه ورژن 17 میشه level دیتابیس رو پایین آورد ولی تاثیری نداره . indecision

بازم تشکر از راهنمایی شما

اگه چیزی به ذهن شما رسید ممنون میشم راهنماییم کنید .

توسط (117 امتیاز) 5
شما یه پروژه ساده رو با 2008 بساز و ببر روی همون سیستم که میگید مشکل داره حتی ویندزاکس پی هم باهاش مشکلی نداره

یه پروژه با بانک sql کانکشن استرینگ رو هم مانند پروژه خودت ست کن
توسط (7,164 امتیاز) 4 7 141
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,919 کاربر

دسته بندی ها

...