0 امتیاز

با سلام خدمت اساتید

چه راهی هست که بشه مشکل اجرا نشدن صحیح کامپوننت هارو رفع کردومنظورم اینه الان من کامپوننت هارو به لیست اضافه کردم و لی وقتی درگشون می کنم روی فرم به جای اینکه روی فرم بمونن میرن زیر فرم.بری این مشکل حتی نسخه نرم افزار رو به 2015 تغییر دادم ولی بازم نشد.لطفا کمکم کنید

http://www.w3-farsi.com/forum/?qa=blob&qa_blobid=16972432427978125237

هرکاری کردم نتونستم اسکرین شاتش رو بفرستم
توسط (146 امتیاز) 5

1 پاسخ

0 امتیاز

دوست عزیز سلام

توی ویندوز 10 و 8 کلید PrtSC رو همزمان با کلید ویندوز بگیرید و اسکرین شات میگیره میوفته تو پوشه picture اگه ویندوز  7 داری داخل فایل ورد یا صفحه نقاشی با کلیک راست paste رو بزن

سپس ایجا برای ما بفرستید

البته عرض کردم اون چیزی که شما دنبالش هستید کدنویسی اونا داخل فرم هست نه اینکه مثل تکست باکس بکشی بندازی روی فرم

ببین اینو

اخه توی کلیپ آموزشی نشون میداد که توی devcomponnet تکست باکس و باتن و این چیزهارو درگ میکنه توی صفحه و ازشون استفاده می کرد مثل خود تکست باکس ویژوال

منم همون کامپوننت رو از همون سایت گرفتم ولی نشد

ازشون پرسیدم گفتن نسخه 2015 نصب.اونم نصب کردم نشد
توسط (146 امتیاز) 5

من تصویر شما رو الان دیدم

شما بدین شکل توی فرم ابتدای فرم باید ارث بری فرم رو از دات نت بار مشخص کنید

public partial class Form3 : DevComponent.DotNetBar.Metro.MetroForm

البته جهت پیشنهاد میگم

من مدتیه سی شارپ کار میکنم هنوز با dev--telerik و.. کار نکردم

حتی پروژه هایی که مسازم یا تمرین میکنم همش کدنویسی میکنم چون این کار باعث انحراف شما میشه 

زمانیکه یادگرفتید نمیگم مسلط شدید 

وقتی یادگرفتید میتونید با کامپوننت ها کار کنید اینطوری بجای یادگرفتن کد وقتتون صرف دیزاین برنامه میشه بعد از چند ساعت تمرین که باید چیزی یاد گرفته باشید میبینید دارید نقاشی میکشید!!

برای زیبایی فرم کافیه از پنل رنگی استفاده کنید و برای باتن ها از FlatStyle   استفاده کنید

ویرایش شده توسط
توسط (7,164 امتیاز) 4 7 141
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,921 کاربر

دسته بندی ها

...