0 امتیاز
سلام

دوستان ، امکانش هست که من با ای اس پی ، یک وب بنویسم تا روی فقط شبکه داخلی Lan اجرا بشه ...

البته ما توی اداره اینترنت نداریم و فقط شبکه داریم ...

آیا ASP بهترین گزینه من هست ؟ من سی شارپ کار میکنم

ممنون بابت کمکی که میکنید .
بسته شده

1 پاسخ

0 امتیاز

بهترین پاسخ

سلام دوست عزیز

ASP گزینه خوبی هست اما بهتره بدونی وقتی داری با asp یه سایت طراحی میکنی باید php-html-jason-jquery و... بلد باشید درسته که طراحی با asp راحته مثلا میتونید صفحه لاگین و رجیستر  رو اگه با php با 200 خط طراحی کنید توی asp با 20 خط حل کنید

حسن کار تو شبکه کوچیک اینه که هزینه سرور و هاست فلان لازم نیست میتونید یه سرور مجازی رو ویندوز سرور راه اندازی کنید و و قتی شرکت بازه اونم بالا باشه 

بهتره بدونید وقتی میگن php رایگانه و asp گرونه منظورشون همینه یعنی قیمت ویندوز سرور اورجینال تا 25 میلیون تومن هست البته بخاطر اینکه ناعادلانه ما رو تحریم کردن ما هم از محصولات کرک استفاده میکنیم

چون خودش سمپل اماده داره اما باید بلد باشی تا بدونی مشکل کار کجاست

یادم رفت تو mvc6 جیسون جایگزین xml شده البته زیاد توش کار نکردم اما از ظاهرش چنین پیداست پس لازمه با اونم اشنایی داشته باشی

اگر رفع تکلیفه با وردپرس بنویس بره

اما اگر علاقه دارید بهتره ادامه بدید دنیای آینده جایی برای دسکتاپ نخواهد داشت البته طول خواهد کشید اما هرچی هست همش ابری خواهد بود

مثلا اگر کاربرانی هر جای دنیا لازم باشه فتوشاپ و یا مثلا یه دفترچه تلفن لازم داشته باشند بصوری ابری خواهد بود با ایجاد اشتراک کاربر کار خود رو تو سرور انجام میده و اطلاعات هم تو حساب خودش باقی میمونه

البته این موضوع الانم هست مثلا سایتهای انلاین ویرایش عکس و برنامه نویسی و .........گویای این مطلب هستن

دنیا و برنامه نویسی داره میره سمت هوش مصنوعی

یعنی بنظر من اینده اگه یکی بخاد سایت درست کنه به سایت مرجع مراجعه میکنه و مثل الان که دارن بسترش رو گسترده میکنن و هست سفارش ساخت سایت میده

خوبه mvc و core دنبال کنید

سلام و سپاسگذارم بابت پاسخ خوب و کامل شما ، پس من به امیدخدا ASP.Net رو شروع میکنم .
توسط (197 امتیاز) 6 20
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,919 کاربر

دسته بندی ها

...