0 امتیاز

با سلام بنده میخام یه بازی بنویسم با سی شارپ که توش اول در غالب بازی دسته بندی باشه یعنی کاربر بازی اول دسته بندی اعداد راانجام بده بعد از اون وارد بازی ضرب اعداد بشه به صورت دومرحله که مرحله اول اعداد یک تا 5و مرحله دوم اعداد 6تا 10 اما نمیدونم برای دسته بندی چجوری بازی بسازم و اینکه اعداد راچجوری به صورت تصادفی برای کاربر به نمایش بگذارم و اون جواب بدهد و اگر جواب درست بود یا غلط برای کاربر نمایش بدهد و اینکه چجوری باید جواب درست و غلط را برنامه نویسی کرد برای تشخیص و نمایش 

من شمای کلی برنامه را طراحی کردم با همون جعبه ابزار ولی اشکال اصلی و مهم من اولش هست که اول باید در بازی کاربر دسته بندی راانجام بدهد بعد وارد بازی اصلی ضرب شود اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید چجوری این قسمت از برنامه را تکمیل کنم

باتشکر

بسته شده

1 پاسخ

+1 امتیاز

بهترین پاسخ

سلام

دوست عزیز دسته بندی رو با FLAG و ارایه انجام بدید

البته میتونید دسته بندی رو با چک باکس براحتی انجام بدید مثلا با چک باکس اعداد 2-3-4-5  رو انتخاب و اونا رو به صفحه بعدی پاس بدی یا همون صفحه عملیات روش انجام بشه

و برای نمایش تصادفی اعداد از رندم استفاد کنید 

ببینید وقتی یه عدد رو داخل متغییر ریختید تا کاربر جواب درست رو نداده از چرخه WHILE و یا for استفاد کنید تا پاسخ رو درست بده ببنید

یا بصورت ساده میتونید از شرط if استفاده کنید یه سمپل بصورت ساده نوشتم تا سوالتون رو پاسخ بدم لینک پایینه

دانـــــــــــــــــلود

و سعی کنید سوالات را قدم به قدم مطرح کنید الان سوالاتی که شما پرسید چندین سوال داخل یه پست هست یعنی یه پروژه رو مثال زدید

توسط (7,164 امتیاز) 4 7 141
سپاس از شما
توسط (118 امتیاز) 3
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,924 کاربر

دسته بندی ها

...