0 امتیاز
سلام...برای ایجاد فایل نصبی برنامه ای که در آن از فایل های صوتی استفاده شده چه مراحل اضافه ای رو باید طی کنیم؟ اگر فایلهای صوتی رو هم به خروجی اضافه کنیم باز آیکن ایجاد شده در دسکتاپ کار نمیکنه...روش درستش چیه؟ ممنون

1 پاسخ

+2 امتیاز

سلام

ببینید فایلهای صورتی هر کجا آدرس دهی شده باشن برنامه پس از نصب و حین دیباگ نیز از همونجا میخونه

خب حالا اگه با ستاپ مشکل داری شما از ستاپ فکتوری یا ادونس اینستالر استفاده کنید

این لینک رو هم ببنید

http://www.w3-farsi.com/forum/index.php/8070/%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%86-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%BE

من وقتی فایل های صوتی رو به خروجی اضافه میکنم جواب میده....اما برنامه از مسیر نصب باید اجرا بشه ینی باید برم از درایو c پیداش کنم و اجراش کنم... اگه روی شورتکاتی که روی دسکتاپ ایجاد شده دابل کلیک کنیم برنامه اجرا میشه ولی فایلارو نمیخونه...​

soundplayer a=new soundplayer( application.startuppath + @"/namefile.wav")

مسیر فایل در کدنویسی اینجوری مشخص شده

من فقط موندم چرا برنامه از محل نصبش که اجرا میشه درست کار میکنه اما از شورتکاتی که رو دسکتاپ میسازه اجرا بشه آدرسو نمیشناسه...عاقلانه هم نیست که اون فایلهای صوتی رو روی دسکتاپ هم اضافه کنیم

توسط (101 امتیاز) 2
خب اگه فایل ها تو مسیر قرار دارن برای درایو سی نیاز به ادمین هست با دسترسی ادمین اجرا کن اگه جواب نداد مسیر رو به درایو دیگه ای منتقل کنید یا توی داکیومنت کاربر بریزید
توسط (7,164 امتیاز) 4 7 141
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,919 کاربر

دسته بندی ها

...