+1 امتیاز
سلام به همه اساتید محترم

من میخام یه برنامه بسازم که وقتی 2 تا کاربر باهم چت میکنن شماره سریال هارد و سی پی یو رو دریافت کنم

البته قبلا این موضوع رو تو سایتهای دیگه مطرح کردم جواب الکی دادن مثلا گفتن برو فلان کارو بکن

اگه من بلد بود اون کار رو بکنم هیچ وقت سوال مطرح نمیکرم

واقعا از سایت زیبای شما ممنونم
بسته شده

1 پاسخ

+3 امتیاز

بهترین پاسخ

سلام 

دوست عزیز وقتی یه راهنما یا مدرس میگه برو فلان کارو بکن شاید اون موضوع 2 ساعت کار داشته باشه و فقط میتونه رهانماییتون بکنه

فرض کن شمایی که هیچ پروژه ای ننوشتید و فقط سوال پرسیدید جواب همونه حداقل پروژه رو میفرستادید میگفتید فلان خط ایراد داره!

برای چنین کارهایی معمولا سایتهایی هستن که وقتی پروژ سفارشی شد هزینه بابتش میگیرن

بهرحال چیزی که شما میخایید بنظرم عملی نیست اما راهی هست که عملی بشه منظورم اینه که د حالت عادی نمیتونی اطلاعات کاربر رو مثل شماره سریال سی پی یو و هارد و .. بگیری 

اما من داخل یه برنامه چت از روشی ساده برای اینکار استفاده کردم ببنید امیوارم استفاده کنید مثلا در شروع کار کاربر سریال هار رو براتون بدون اینکه بفهمه ارسال مکنه این بسته به برنامه ای که طراحی میکنید میتونه تغییر پیدا کنه

دانلود سمپل 

ممنون از بابت جواب روشن

خب این مثلا سایتها چطوری آدرس مک رو میگیرن و یا سریا هارد رو گوگل میگیره؟
توسط (113 امتیاز) 3
سوال خوبی بود

ببینید باید اسکریپت بنویسید که معمولا وقتی وارد یه قسمت سایت میشید مانند لاگین وقتی جاوا قعال باشه پیام میده و پس از تایید مک تو دیتابیس ذخیره و برای دفعات بعدی استفاده میشه

و سریال هارد؟ ببنید تو کامپیوتر این کار فقط با اجازه کاربر هست

اما تو اندروید وقتی برنامه ای نصب میشه میبینی حین نصب لیستی از دسترسی ها برای کاربر نمایش داده میشه و ما هم معمـــــولا بدون مطالعه نصب میکنیم

د اونصورت همه اطلاعات ما حتی دوربین در اختیار سرور برنامه نویس قرار میگیره

اسکریپت دریافت مک کاربران باید از نوع جاوا اسکریپت یا php باشه اینم یه پروتکل جدا مربوطه به بررسی روتر و سوییچ و شبکه و اینترنت همه با هم فرق دارن یعنی کاری که در شبکه برای دریفات مک میکنی با اینترنت متفاوته و اینکه در شبکه روتر نباشه اونم متفاوته و.........

البته توی شبکه کاربرد بیشتری داره تا بفهمن کارمندان چیکار دارن میکنن و چون هر کامپیوتر مختص یه نفره براحتی اقدامات بررسی میشن
ویرایش شده توسط
توسط (7,164 امتیاز) 4 7 141
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,924 کاربر

دسته بندی ها

...