0 امتیاز
سلام اگر عنوان سوال دقیق نیست در صورت امکان لطفا صحیحش رو بنویسید

میخواستم بدونم پرتابل کردن پروژه ای که نوشتیم باعث میشه که کسی نتونه کرک کنه برنامه رو یعنی نتونه با dnspy و غیر سورس رو ببینه؟
چون مثلا برنامه ThinApp با زبان سی هستش من پرتابل میکنم پروژم رو باهاش دیگه با برنامه هایی که خودتون میدونید دیگه نمیشه سورس رو دید
خواهشا یه توضیح کاملی در این مورد بدید من قشنگ روشن بشم

و یه مورد دیگه وقتی پروژه با ThinApp یا هر برنامه پرتابل ساز دیگه پرتابل میشه اطلاعات موقع اجرا کجا استخراج میشه؟

به هر حال پروژه من شامل یک سری دی ال ال و عکس و صدا ایناست موقع نصب که میره تو درایو سی پوشه مورد نظر

خب تو پرتابل اینا کجا میرن!

1 پاسخ

+2 امتیاز

سلام

پس از اجرای پرتابل هر برنامه ای توی c/user/appdata/temp  و  local فایل ها موقتی ایجاد میکنن و پس از اجرا بعضی از اون خود بخود حذف میشن و برخی برای استفاده بعدی همونجا میمونن

و همچنین توی run   تو پوشه %temp%

وخود پوشه temp رو گاه کنید فایلهای موقت رو میبینید

البته بعضی از این استاندارد پیروی نمیکنن مثلا گاها میبینید بعضی بازیها تو درایوD پوشه موقت ایجاد کردن

اگه بخایید برنامه شما یا کدهای شما لو نره باید از رمزنگاری یطرفه استفاده کنید و یا اگر کدهاتون مهم هستن اونارو به dll تبدیل کنید مثلا نوع رمزنگاری رو به dll تبدیل کردم و تو فرم اصلی اون dll رو راخونی کردم و در صورتی که کسی بخاد رمزنگاری رو مهندسی معکوس کنه از کلید اطلاعی نداره و یا ز نوع رمز نگاری

و یه راه دیگه هم استفاده از اسمارت اسمبلی هست

ممنون که وقت گذاشتی اخرین نسخه بود که داونلود کردی؟ تو سافت ۹۸ موجود اخرین نسخش

اینم بگم تو یه مرحله یه گزینه داره نوشته کمپرس کردن فایل اون رو حتما تیکشو بزن بعد دوباره بیا برنامتو تست کن

من پرتابل میکنم با چند برنامه سعی میکنم سورسهاشو ببینم ولی هیچی نشون نمیده

is not a .NET module.

و با نرم افزار dnSpy هم اصلا باز نمیشه

فک کنم یه جای کار پرتابل رو درست انجام ندادی

میدونی چه شکلی میشه تو سعی کن با همین برنامه هایی که داری تلگرام ویندوز رو دیکامپایل کنی

ببین می تونی چون سی پلاس پلاس نمیشه الان برنامه ای که من پرتابل کردم هم دقیقا همونطوره

به نتیجه برسیم ببینیم واقعا خوبه یا بد !!!

یه چیزی تا یادم نرفته من حجم پروژم تقریبا ۵۰ مگابایت وقتیم پرتابل و کمپرسش میکنم میشه ۱۲۰ مگابایت

ویرایش شده توسط
توسط (103 امتیاز) 2
ببین بزار جواب قاطع بهت بدم

تیم ماکروسافت با اون همه عظمت چند سال روی ویندوز سرور 2019 کار کردن مهندسین ما سه سوته کرکش کردن

من میگم سه سوته شاید چندین روز کار کردن تا کرک انجام بشه

تلگرام چون با سی و سی پلاس و جاوا اسکریپت نوشته شده دیکامپایل اون برای من مشکله اما هستن کسانیکه این کارو میکنن

و اینکه بلی وقتی با thinapp خروجی میگیری حجم برنامه زیاد میشه

اگر برنامه اونقدر می ارزه که نگران هستید باید مسله رو با سرور حل کنید یعنی برخی اطلاعات رو بصورت رمزنگاری شده از سرور بگیره

اگر نه

هر نرم افزاری بخایی مشابهش تو سافت 98 هست بعید میدونم کسی دنبال اینکار باشه
توسط (7,164 امتیاز) 4 7 141
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,920 کاربر

دسته بندی ها

...