+1 امتیاز
من برای برنامه ی ویندوزی خودم از لینک دارم استفاده می کنم هیچ آشنایی قبلیی با لینک نداشتم و مشکلم اینه که هربار داده هایی رو اضافه می کنم برنامه رو میبندم اولا داده ها به جدولم اضافه نمی شن (یعنی تو جدول نمایش داده نمیشن ) دوما هر بار برنامه رو میبندم داده ها به کلی میپره و دیگه از بین میرن این مشکل لینکه آیا یا مشکلیه که در برنامه ی وجود داره ؟
بسته شده

1 پاسخ

+1 امتیاز

بهترین پاسخ
سلام ،

یقینا مشکل از نحوه ی کدنویسی شما هست و مشکلی از بابت لینک مطلقا نیست.  برنامه های زیادی رو با همین تکنولوژی طراحی کردم و بدون مشکل کار می کنن. شما بهتر بود کد ذخیره در جدول رو قرار میدادین تا بهتر بشه نظر و راهنمایی کرد .

احتمالا متد SubmitChanges کلاس DataContext رو فراخوانی نمی کنید ، و به همین خاطر هست که داده ای در بانک ذخیره نمیشه . کد کامل رو قرار بدین تا اشکالش رو رفع کنیم
برنامتون به ظاهر مشکلی نداره ، روی خط 3 یک Breakpoint قرار بده و با استفاده از کلید F10 برنامه رو خط به خط Trace کن ببین مشکلش کجاست و در کدوم خط اشکال داره . اگر هم براتون مقدور هست برنامه رو قرار بدین ( همراه با بانک یا اسکریپتش ) تا بررسی بشه
توسط (6,145 امتیاز) 5 11 116
ممنونم از همراهیتون همونطور که فکر میکردم مشکل از برقراری ارتباط با پایگاه دادش بود الحمدلله برطرف شد
توسط (112 امتیاز) 1 1 6
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,920 کاربر

دسته بندی ها

...