+1 امتیاز
من برای برنامه ی ویندوزی خودم از لینک دارم استفاده می کنم هیچ آشنایی قبلیی با لینک نداشتم و مشکلم اینه که هربار داده هایی رو اضافه می کنم برنامه رو میبندم اولا داده ها به جدولم اضافه نمی شن (یعنی تو جدول نمایش داده نمیشن ) دوما هر بار برنامه رو میبندم داده ها به کلی میپره و دیگه از بین میرن این مشکل لینکه آیا یا مشکلیه که در برنامه ی وجود داره ؟
بسته شده

1 پاسخ

+1 امتیاز

بهترین پاسخ
سلام ،

یقینا مشکل از نحوه ی کدنویسی شما هست و مشکلی از بابت لینک مطلقا نیست.  برنامه های زیادی رو با همین تکنولوژی طراحی کردم و بدون مشکل کار می کنن. شما بهتر بود کد ذخیره در جدول رو قرار میدادین تا بهتر بشه نظر و راهنمایی کرد .

احتمالا متد SubmitChanges کلاس DataContext رو فراخوانی نمی کنید ، و به همین خاطر هست که داده ای در بانک ذخیره نمیشه . کد کامل رو قرار بدین تا اشکالش رو رفع کنیم

سلام ممنونم

ببخشید انقدر سر این برنامه کلافه شدم که همه چیزو حذف کردم دوباره نصب کردم شاید جواب بده

private void button6_Click_1(object sender, EventArgs e)
        {
            if (!string.IsNullOrEmpty(this.t2.Text.Trim()) && !string.IsNullOrEmpty(this.t3.Text.Trim()) && !string.IsNullOrEmpty(this.t2.Text.Trim()))
            {
                DataClasses1DataContext dtc2 = new DataClasses1DataContext();
                T_book1 T = new T_book1()
                {
                    BookId = Convert.ToInt32(t1.Text),
                    name = t2.Text,
                    nevisande = t3.Text,
                    subject = t4.Text,
                    mojoodi = Convert.ToInt32(t5.Text),

};
                dtc2.T_book1s.InsertOnSubmit(T);
                dtc2.SubmitChanges();
                GV1.DataSource = dtc2.T_book1s;

}
        }

من چون تازه کار بودم از روی آموزش های همین سایت فقط دسترات رو کپی پیست کردم ولی یه مسئله ای که هست و نمیدونم جرا اینجوریه اینه که روی دیتابیسم توی قسمت server expelorer بعد از اینکه برنامه رو اجرا میکنم یه ضربدر هست که گویا کانکت نیست

من هم تا حالا فکر میکردم شاید چون از sql خود ویژوال 2010 استفاده میکنم ممکنه این مشکل باشه که از دیشب درگیر نصب sql2014 و ویژوال 2013 بودم

توسط (112 امتیاز) 1 1 6
برنامتون به ظاهر مشکلی نداره ، روی خط 3 یک Breakpoint قرار بده و با استفاده از کلید F10 برنامه رو خط به خط Trace کن ببین مشکلش کجاست و در کدوم خط اشکال داره . اگر هم براتون مقدور هست برنامه رو قرار بدین ( همراه با بانک یا اسکریپتش ) تا بررسی بشه
توسط (6,145 امتیاز) 5 11 116
ممنونم از همراهیتون همونطور که فکر میکردم مشکل از برقراری ارتباط با پایگاه دادش بود الحمدلله برطرف شد
توسط (112 امتیاز) 1 1 6
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,924 کاربر

دسته بندی ها

...