0 امتیاز

سلام

من میخوام مثل عکس زیر گزارش بگیرم از گرید ویوم این خیلی خیلی برام سخته و ممنون میشم کمکم کنید و البته این برام مهم هم هست.من با استیمول ریپورت کار میکنم

البته برای نام آموزشگاه که ثابته ولی سال تحصیلی متغییر هست و داخل یه تکست باکس میخوام وارد کنم که به استیمول ارسال بشه.

این شماره کلاس و کلاس و ... و حتی تعداد سطرها هرچیزی میتونه باشه فک کنم براساس مبصر کلاس و شماره کلاس نوشته بشه خیلی بهتره و فک کنم راهش همینه حالا هرچی شما بگید فقط چطوری باید این گزارش رو تهیه کنم؟

بسته شده

1 پاسخ

0 امتیاز

بهترین پاسخ
باید از گزارشات نوع Cross-Tab  استفاده کنید . در ضمن قبل از هر سوالی یک مقدار مطالعه و یا جستجو بد نیست داشته باشین . در مثالهای استیمول و نمونه های دمو کامل این نوع گزارشات رو توضیح داده

سلام

من این کار رو کردم و اون چیزی که میخواستم رو دیدم ولی هرچی تو دیزاینش جست و جو کردم و دست کاری کردم نمیدونم چه کارکرده بهتره سوالم رو عوض کنم شاید اینطوری بهتره 

شما میدونید چطوری توی یه ستون وقتی دو سلول اطلاعاتشون مثل هم باشه چطوری ردیفاشون یکی بشه و همون دو سلول هم یکی بشن که ردیف هاشون بیاد جلوشون مثلا:

من تو جدول یک این اطلاعات رو از استیمول گزارش گرفتم و میخوام مثل جدول دو بشه و اونایی هم هم اسم هستن رو اینجوری یکی کنه ممنون میشم مثل همیشه خودتون توضیح بدید و راهنمایی کنید.

http://www.up98.ir/uploads/149389061323021.png

توسط (197 امتیاز) 6 20
سلام مهندس جان من با کلی ور رفتن به یه جاهایی رسیدم با کراس تب فقط یه مشکل دارم و اون اینکه میخوام برخی از ستون هام خاصیت Merge Headers فعالی باشه و بر اساس همین نشون بده و برخی غیر فعال من میخوام اولین ستون هام و آخرین ستون هام فعال باشن و وسطی ها هم غیر فعال ولی وقتی این خاصیت رو True میکنم این اتفاق نمیوفته و آخریا همونجوری هستن . ممنونت میشم کمک کنید
توسط (197 امتیاز) 6 20
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,919 کاربر

دسته بندی ها

...