0 امتیاز

سلام

من میخوام مثل عکس زیر گزارش بگیرم از گرید ویوم این خیلی خیلی برام سخته و ممنون میشم کمکم کنید و البته این برام مهم هم هست.من با استیمول ریپورت کار میکنم

البته برای نام آموزشگاه که ثابته ولی سال تحصیلی متغییر هست و داخل یه تکست باکس میخوام وارد کنم که به استیمول ارسال بشه.

این شماره کلاس و کلاس و ... و حتی تعداد سطرها هرچیزی میتونه باشه فک کنم براساس مبصر کلاس و شماره کلاس نوشته بشه خیلی بهتره و فک کنم راهش همینه حالا هرچی شما بگید فقط چطوری باید این گزارش رو تهیه کنم؟

بسته شده

1 پاسخ

0 امتیاز

بهترین پاسخ
باید از گزارشات نوع Cross-Tab  استفاده کنید . در ضمن قبل از هر سوالی یک مقدار مطالعه و یا جستجو بد نیست داشته باشین . در مثالهای استیمول و نمونه های دمو کامل این نوع گزارشات رو توضیح داده
سلام

دوست عزیزم ممنون بابت کمکت من اکثر سایت ها رو جست جو کردم حتی مطمئنم تمام سایت های فارسی زبان و اکثر سایت های معروف خارجی و حتی سایت استیمول ولی بازم نمیدونم چطوری باید این کار رو بکنم میشه بیشتر راهنمایی کنی واقعأ ممنون میشم چون این برام مهمه فک کنم شما بیشتر از هرکسی به سوالات بنده جواب میدید ممنون
توسط (197 امتیاز) 6 20
من از وقتی که شما پاسخ دادید دارم دنبال راه حل بوسیله کراس تب میگردم ولی تمام جاهارو گشتم و چیزی پیدا نکردم اصلا چجوری با کراس تب این کار رو بکنم مثل جدولی که دارم؟
توسط (197 امتیاز) 6 20

دوست عزیز اگر به عرایض بنده توجه کنید خدمتتون گفتم که دموی خود استیمول مثال داره که با نگاه به اون متوجه میشین

این تصویر یک نمونه مثاله که در خود گزارشات دمو هنگام نصب استیمول نصب میشه

توسط (3,062 امتیاز) 1
توسط (3,062 امتیاز) 1
بازم ممنون بابت پاسخ من این فیلمو کامل نگاه کردم ولی جواب من اینجا هم نیست همون عکسی که بالا فرستادید چطوریه؟ من کل استیمول رو گشتم ولی مثل اون بالایی نبود میشه بفرمایید چطوری باید این گزارش رو درست کنم؟ بخدا همه جا گشتم حتی سایت استیمول و اینکه بهشون پیامم دادم و این جدول به زبان انگلیسی براشون فرستادم ولی جوابی دریافت نکردم الآن امیدم بعد از خدا به شماست
توسط (197 امتیاز) 6 20
شما StimusoftReport.net  رو دانلود و نصب کن . بعد از منوی استارت در گزینه های نصب شده گزینه ای به نام Demo For WinForms  داره . اون رو اجرا کن . و بعد گزینه Demo  رو انتخاب کنید . تمامی مثالها هم بصورت نمایش و طراحی رو داره . به اینصورت که ابتدا در لیست درختی مثالها به ترتیب هستن و شما گزینه مورد نظر رو انتخاب و بعد از نمایش سمت راست بالا گزینه Designe Report  رو انتخاب کن تا نحوه طراحی گزارش رو ببینی
توسط (3,062 امتیاز) 1
چشم امتحان میکنم. و نتیجه رو بهتون اطلاع میدم .سپاس
توسط (197 امتیاز) 6 20

سلام

من این کار رو کردم و اون چیزی که میخواستم رو دیدم ولی هرچی تو دیزاینش جست و جو کردم و دست کاری کردم نمیدونم چه کارکرده بهتره سوالم رو عوض کنم شاید اینطوری بهتره 

شما میدونید چطوری توی یه ستون وقتی دو سلول اطلاعاتشون مثل هم باشه چطوری ردیفاشون یکی بشه و همون دو سلول هم یکی بشن که ردیف هاشون بیاد جلوشون مثلا:

من تو جدول یک این اطلاعات رو از استیمول گزارش گرفتم و میخوام مثل جدول دو بشه و اونایی هم هم اسم هستن رو اینجوری یکی کنه ممنون میشم مثل همیشه خودتون توضیح بدید و راهنمایی کنید.

http://www.up98.ir/uploads/149389061323021.png

توسط (197 امتیاز) 6 20
سلام مهندس جان من با کلی ور رفتن به یه جاهایی رسیدم با کراس تب فقط یه مشکل دارم و اون اینکه میخوام برخی از ستون هام خاصیت Merge Headers فعالی باشه و بر اساس همین نشون بده و برخی غیر فعال من میخوام اولین ستون هام و آخرین ستون هام فعال باشن و وسطی ها هم غیر فعال ولی وقتی این خاصیت رو True میکنم این اتفاق نمیوفته و آخریا همونجوری هستن . ممنونت میشم کمک کنید
توسط (197 امتیاز) 6 20
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,924 کاربر

دسته بندی ها

...