+1 امتیاز
2 پاسخ 76 بازدید

با درود خدمت مهندسان عزیز تا قبل از این، من برای برنامه هام از بانک اطلاعاتی SqlCompact استفاده می ... که در اس کیو ال منیجمنت ساختم رو نمیدونم...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط booysusa (122 امتیاز) 2 2 4
0 امتیاز
1 پاسخ 43 بازدید

سلام من در برنامه ام از یک combobox استفاده کردم و DataSource اون رو با لیستی از اطلاعات بانکم توسط Linq ... خودرو -... را به کاربر نمایش دهد. ممنون...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط glyas47 (101 امتیاز) 2
0 امتیاز
3 پاسخ 325 بازدید

با سلام خدمت اساتید محترم: من یک سوال خیلی سخت و مهمی داشتم ممنون میشم کمکم کنید: این عکس فرم ... وقت خالی ندارند ولی ممنون میشم کمک کنید با تشکر...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط mohmad (136 امتیاز) 1 7
0 امتیاز
2 پاسخ 54 بازدید

سلام من تازه دارم برنامه نویسی یاد میگیرم میخوام کلمات یک رشته رو از textbox1 استخراج کنم و هرکدوم ... کد کجاش ناقصه؟چون فقط کلمه اخر رو نمایش میده....

سوال پرسیده
در C#.NET توسط parand (105 امتیاز) 3
0 امتیاز
1 پاسخ 74 بازدید

با سلام سوال اولم: من می خواهم وقتی عکسم به این مانع های (آبی)و (قرمز)برخورد کرد یک پیغام ... 90درجه بچرخد و به سمت پایین بیاید چگونه باید انجام دهم؟...

سوال پرسیده
0 امتیاز
1 پاسخ 70 بازدید

با سلام. این فرم بنده است که از ما می خواهد مشخصات اعضا را وارد کنیم مانند کد عضویت، نام، ... آرایه متناظر ذخیره کند چگونه این کارا باید انجام دهم؟؟...

سوال پرسیده
0 امتیاز
1 پاسخ 50 بازدید

با سلام: من یک توپ در فرمم دارم، من می خوام این توپ 360 درجه در صفحه حرکت کند؟ چگونه می توانم چرخش 360 درجه را به توپم بدم؟...

سوال پرسیده
0 امتیاز
1 پاسخ 30 بازدید

با سلام و عرض ادب من يك فرم login متشكل از دو تكس باكس و باتن هاي يك تا نه به همراه ... كنم. راستش نميدونم كدشو چطور بنويسم. لطفا كمكم كنيد با تشكر...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط محمد رضايي (101 امتیاز) 2
0 امتیاز
1 پاسخ 458 بازدید

سلام خدمت همه دوستان و اساتید محترمپ می خوام در برنامه زمانی که کاربر روی لیبل دانلود فایل نمونه ... ex) { MessageBox.Show(ex.ToString()); }...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط mzhkfa (252 امتیاز) 4 13 22
0 امتیاز
1 پاسخ 71 بازدید

با سلام من می خواهم روی یک لیبل که روی فرم گذاشته ام کدی را بنویسم که اعداد 1 تا 3 را به صورت ... { ولی عدد تصادفی را بهم نشون نمیده باید چکارکنم؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط lala110 (118 امتیاز) 3
0 امتیاز
1 پاسخ 110 بازدید

سلام دو جدول از پایگاه داده اکسس رو دارم می خوام این دو تا جدول یکی بشن و هر رکورد انگلیسی اون ... هم قرار بگیرن ) چطور میشه این کار رو انجام داد ؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط yasalam (117 امتیاز) 4
0 امتیاز
1 پاسخ 43 بازدید

مشکل در بکاپ گیری از sql Msg 3201, Level 16, State 1, Line 1 Cannot open backup device ... State 1, Line 1 BACKUP DATABASE is terminating abnormally....

سوال پرسیده
در C#.NET توسط nikoosokhan (104 امتیاز) 2
0 امتیاز
1 پاسخ 31 بازدید

با سلام خدمت اساتید محترم: یک سوال ازتون داشتم: من می خواهم که در ویندوز فرم عقربه های های ... ممون میشم کمکم کنید، این پروژه خیلی برام مهم است....

سوال پرسیده
0 امتیاز
1 پاسخ 41 بازدید

با سلام و عرض خسته نباشید. برای بنده سوالی پیش آمده. آیا زبان #C صرفا برای برنامه نویسی ویندوز است ... او اس و یا سیستم عامل های دیگر نیز کاربرد دارد؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط ali 729 (102 امتیاز) 2
0 امتیاز
1 پاسخ 41 بازدید

با سلام میخاهم یک کد بنویسم به این صورت که ضرب اعدا از 1 تا 3 باشد یعنی جدول ضرب اعداد ... دقیقه ای سوال عوض شود باید چه کنیم تعدادسوالات محدود باشد؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط lala110 (118 امتیاز) 3
0 امتیاز
1 پاسخ 56 بازدید

با سلام خدمت اساتید محترم: راستیتش من می خوام در فرم سی سارپم یک دکمه قرار بدهم که توسط timer ... را بفرستید ممنون میشم چون خیلی لنگ هستم با تشکر...

سوال پرسیده
0 امتیاز
1 پاسخ 249 بازدید

درود توضیح: بانک من در sql server 2014 می باشد دسترسی و شناسایی و استفاده از یوزر برای بانک را ... دارد و چیزی کم دارد؟ یا مشکل از چیز دیگری است...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط asad_w3fa (101 امتیاز) 2
0 امتیاز
1 پاسخ 35 بازدید

من میخام به یک آرایه دو بعدی مقدار دهی کنم که دو بعد اون از یک نوع نیستند. مثلا یک بعد ... معدلشون کلاس بندی کنم. چطور باید مقداردهی رو انجام بدم؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط azad1000 (101 امتیاز) 2
0 امتیاز
1 پاسخ 1,217 بازدید

با درود من یک دیتاگرید ویو (اتصال داده شده به bindingSource1) دارم که اطلاعات مخاطبان را نمایش ... لطفا تکه کد آن را بنویسید برام پیشاپیش سپاسگزارم...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط booysusa (122 امتیاز) 2 2 4
0 امتیاز
3 پاسخ 130 بازدید

باسلام خدمت اساتید عزیز اگه یادتون باشه قبلا یه سری جدول وجود داشت که روی سر ستون ها و اول ردیف ... یا اکسل برای دیتابیس و جستجو در سی شارپ کمکم کنید...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط s.d (146 امتیاز) 5
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,924 کاربر

دسته بندی ها

...